День знань – одне з найважливіших свят у році, яке об'єднує і ще переляканих першокласників, і вже досить серйозних студентів, які вже стоять на порозі у доросле життя. Так само, це свято дуже важливе і для батьків, бабусь, дідусів, учителів і всього шкільного персоналу. Навіть ті, хто майже нічого не чув про нововведення в школах, все одно, як-ніяк беруть участь у цьому святі.

Як в Україні розпочався навчальний рік

Як і зазвичай, у День знань в Україні проходить просто неймовірна кількість різноманітних святкових заходів. Звичайно ж, найважливіші – це шкільні лінійки, які проводяться практично біля кожної школи. Тим більше, що погода 1 вересня тільки сприяє цьому.
Звичайно, в деяких навчальних закладах України вони не проводяться, але це тільки в спеціалізованих школах або університетах.
Але звичайні школи, як правило, розпочинають з 1 вересня з святкових лінійок, а пізніше проводиться перший урочистий урок, де зазвичай вирішуються всі організаційні питання.
Також, у деякі школи в День знань приїжджають різні чиновники, і високопоставлені політики, які проголошують урочисті промови, і дають різні поради учням.

Кількість першокласників в Україні

За статистикою, в 2017 році 1 вересня в перший клас піде аж 408 тисяч дітей. Це трохи більше, ніж у минулому році, коли було рівно 400 тисяч першокласників. До речі, цікаво, що найбільше новоспечених школярів буде не в Києві, а в Дніпропетровській та Одеській областях.
Нагадаємо, що сьогодні в Україні відзначається День знань. Проходить величезна кількість урочистих заходів, де вітають школярів з початком навчального року.

Популярні новини зараз
Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Заготівля помідорів на зиму без консервації: простий рецепт, з яким впорається кожен за 20 хвилин У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина
Показати ще