День Знань – дивовижне свято, що проходить не тільки в Україні, але і в багатьох країнах Європи. У цей день, традиційно, можна зустріти величезну кількість дітей різного віку, але всі будуть гарно одягнені і з квітами. Особливим День Знань точно буде для тих, хто піде в школу в перший раз.

День Знань в Україні 2017: історія свята

День Знань з'явився досить давно, ще в часи Радянського Союзу. Він був створений в 1984 році Указом Президії Верховної Ради СРСР від 15 червня. В Україні День Знань з'явився Згідно із законом про загальну середню освіту, прийнятому в травні 1999 року, у День знань - 1 вересня розпочинається навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності. Тоді це свято відзначалося не так широко, як зараз. Але, вже, щорічно, 1 вересня проходять різні заходи, які повинні зацікавити і порадувати школярів зі всієї України.
Хочеться нагадати, що в минулому році в перший клас в Україні пішло близько 400 тисяч дітей. Хочеться вірити, що в цьому році їх буде ще більше.
Кожен рік День Знань відзначається на всій території країни. Діти гарно одягнені, школи вбрані. Проходять всілякі лінійки і святкові концерти.

День Знань в Україні 2017: традиції свята

День Знань, 1 вересня – це урочисте свято не тільки для школярів, але й для їхніх батьків, і вчителів. В цей день біля кожної школи можна зустріти урочисті лінійки, барвисті виступи та багато іншого. Вчителі в цей день приймають вітання від школярів і їх батьків. Самі ж школярі тільки приходять в порядок після літніх канікул. Все це передує початку навчання в школі, яке триватиме аж до наступного літа. День Знань – це свято, яке показує, наскільки важливі для нас вчителі та система освіти, яка готує прекрасних студентів для наших університетів. Варто нагадати, що День Знань проходить щорічно 1 вересня.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів 3G в Україні більше не буде: до чого готують мобільні оператори Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще