Вже зовсім скоро 1 вересня. І перед самим початком навчального року, як завжди, всю Україну охопила передшкільна лихоманка. Батькам потрібно купити і форму в школу, і все канцелярське приладдя, і рюкзаки, і багато іншого. Ми вже розповідали про те, що зібрати дитину в школу в цьому році коштує приблизно 3-4 тисячі грн, тому деяким батькам доводиться звертатися до знайомих, або ж шукати різні акції. Так само, багатьох цікавить, скільки ж грошей потрібно буде здавати в школу, і на що вони підуть.
Саме через таку кількість різних питань і зовсім скорого 1 вересня, ми вирішили розповісти вам все про школу: скільки коштує зібрати дитину, які ж будуть нововведення в школі та багато іншого.

Нововведення в школі 2017

У новому навчальному році першокласники не будуть отримувати домашніх завдань. А наступних класах початкової школи кількість "домашки" значно зменшили, так наприклад, у другому класі час на навчання вдома не повинен перевищувати 45 хвилин, у третьому – годину, в четвертому півтори години. Так само, прибрали перевірки зошитів і оцінки.

Скільки першокласників піде в школу в 2017 році

У цьому році кількість першокласників трохи збільшилася, шкільний поріг у Києві вперше в 2017 році переступлять 32 тисячі дітей. Порівняно з минулим роком ця цифра зросла на 10 відсотків. А найбільше першокласників буде в Дніпропетровській області: 34767. Далі Київ – 32066, і замикає трійку Львів – 27953.

Популярні новини зараз

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Показати ще

Скільки коштує зібрати дитину в перший клас

Як ми вже говорили, зібрати дитину в школу можна приблизно за 3000-4000 грн. Але, вам можуть допомогти шкільні ярмарки, де ціни будуть нижчі ніж в магазинах на 10-20 відсотків. Так, блузи дівчаток в середньому коштувють 100-300 грн, сорочки на хлопчиків – 185-250, піджаки – 550, брюки – 230-400, спіднички – 200-350, пенали – 90-140, рюкзаки – 300-1500, білі банти для дівчаток – 15-30 грн.
Найбільший шкільний ярмарок у Києві знаходиться на Хрещатику, і батьки зізнаються, що там можна купити досить якісні речі, і за цілком прийнятні гроші.