День знань – це дуже важливе і урочисте свято. У кожній школі проходять грандіозні і барвисті лінійки, виступи, концерти та багато іншого. Звичайно, все це дуже весело і здорово. Але, це не завжди так для самої дитини. Всі психологи сходяться на тому, що 1 вересня, День знань – це досить сильний стрес для дитини, до якого її треба правильно підготувати. Адже від того, як пройде у дитини 1 вересня і буде залежати його подальші успіхи в школі.

День знань 2017: як підготувати дитину

Ми розповімо вам, як потрібно провести дитині вечір перед 1 вересня, щоб на наступний, більш важливий день, вона прокинулася повною енергії, сил.
В першу чергу, перед 1 вересня, у дитини має бути спокій. Потрібно уникнути всіх сварок і скандалів. Навіть якщо дитина десь завинила: не зробила домашнє завдання, не зібрала портфель, або зробила щось не так з дому, не варто дорікати дитині і кричати на неї.

Так само, варто привчити дитину до самостійності, але під контролем.
Нехай дитина постарається сам зібрати портфель, але під вашим контролем. Просто відкрийте щоденник з розкладом, і по черговості перевіряйте, чи поклала дитина все потрібне до завтрашнього дня.
Крім цього, звичайно ж, треба підготувати одяг на 1 вересня. Зробіть все без винятків, до найменших нюансів, адже на наступний ранок будинку може бути хаос, якщо ви чогось не знайдете.

День знань: мотивуйте дитини
Розкажіть їй наскільки в школі може бути цікаво і весело. Нагадайте, що його чекають або ж нові друзі, або старі, яких дитина не бачила ціле літо. Ну, або, в крайньому випадку, пообіцяйте іграшку, яку вона давно хотів. Ось тільки, тоді її потрібно буде обов'язково купити.

Популярні новини зараз

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

День знань: букет вчителю
В першу чергу, перед 1 вересня потрібно дізнатися чи хоче ваша дитина бачити вас завтра в школі. Адже часто буває, що діти вже хочуть бути самостійними і піти на лінійку самим. Так, що потрібно не забути підготувати букет вчителю. Адже дитина сам може його не купити.