Для ностальгуючих за совком: у мережі показали Київ 80-х

поділитись
Кілька десятиліть тому Київ мав чимало місць, які намагалися не показувати туристам

Столиця України Київ вважається одним з найкрасивіших міст не лише України, а й Європи, і сюди щороку приїздять сотні тисяч туристів.

Проте ще кілька десятиліть тому у місті було чимало місць,  за які нинішнім його мешканцям було б дуже соромно, а старожили воліють забути їх, як страшний сон. Добірку таких "антиродзинок" Києва опублікував у Twitter користувач jarnvior.

Знімки показують українську столиці у середині 1980-х років. На них зображені не центральні райони, а більше віддалені, де звичними були руїни, старі будинки, брудні й розбиті вулиці.

Правда, і деякі наближені до туристичних маршрутів місця теж не викликали бажання прогулятися ними.

На архівних кадрах можна побачити вулиці Смирнова-Ласточкіна (зараз Вознесенський узвіз), Покровську, Волоську, Гончарової, Артема, Олегівську  та інші. В такому стані вони знаходилися в той час, коли в СРСР активно будували "соціалістичне майбутнє".

Популярний нині Поділ тоді виглядав так негарно, що місцева влада воліла не заводити туди іноземні делегації, аби не соромитися.

Пропонуємо і вам "прогулятися" вулицями нетуристичного Києва.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", блогер показав, на що перетворюється колись квітучий та туристичний Кримський півострів.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Київ, туризм, архівні кадри, руїни
Через снігопад частина траси Київ-Харків стоїть в великих заторах
0
0
05:10 24.01.2018
Вміст розчиненого у воді кисню нижче гранично-допустимої норми
0
0
03:50 24.01.2018
Житло передано в управління Нацагентству
0
0
21:54 23.01.2018
Фінансується проект з державного бюджету
0
0
20:47 23.01.2018