Для ностальгуючих за совком: у мережі показали Київ 80-х

поділитись

0

0

Кілька десятиліть тому Київ мав чимало місць, які намагалися не показувати туристам

Столиця України Київ вважається одним з найкрасивіших міст не лише України, а й Європи, і сюди щороку приїздять сотні тисяч туристів.

Проте ще кілька десятиліть тому у місті було чимало місць,  за які нинішнім його мешканцям було б дуже соромно, а старожили воліють забути їх, як страшний сон. Добірку таких "антиродзинок" Києва опублікував у Twitter користувач jarnvior.

Знімки показують українську столиці у середині 1980-х років. На них зображені не центральні райони, а більше віддалені, де звичними були руїни, старі будинки, брудні й розбиті вулиці.

Правда, і деякі наближені до туристичних маршрутів місця теж не викликали бажання прогулятися ними.

На архівних кадрах можна побачити вулиці Смирнова-Ласточкіна (зараз Вознесенський узвіз), Покровську, Волоську, Гончарової, Артема, Олегівську  та інші. В такому стані вони знаходилися в той час, коли в СРСР активно будували "соціалістичне майбутнє".

Популярний нині Поділ тоді виглядав так негарно, що місцева влада воліла не заводити туди іноземні делегації, аби не соромитися.

Пропонуємо і вам "прогулятися" вулицями нетуристичного Києва.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", блогер показав, на що перетворюється колись квітучий та туристичний Кримський півострів.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Київ, туризм, архівні кадри, руїни
На місці події працювали три швидких допомоги
0
0
00:09 24.09.2017
Смог і неприємний запах огорнули більшість районів Києва
0
0
16:14 23.09.2017
Навіщо кияни б'ють один одного після роботи
0
0
07:10 23.09.2017
В метро передбачать резервні поїзди
0
0
06:51 23.09.2017