Пляжний сезон у самому розпалі, а столичні пляжі вже не придатні для нормального відпочинку. Вода у Дніпрі перетворилась на зелений густий "суп" через цвітіння водоростей.

Відповідними фото поділився президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижков на сторінці в Facebook.

На знімках видно, що вода вздовж берега на Трухановому острові повністю стала зеленою, та більше нагадує кашу.Чоловік намагається зрозуміти, хто у цьому винен та як уникнути таких проблем, адже подібну ситуацію кияни бачать щороку.Більшість користувачів шоковані та засмучені, що пляжний сезон доведеться закрити у середині літа.

Популярні новини зараз
Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн З 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Проте експерти зазначають, що нічого катастрофічного у цьому немає, адже це нормальне природне явище, коли водорості починають цвісти, а коли воду не очищують, цього не уникнути.Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", експерти пояснили, чому щороку Дніпро перетворюється на зелену "кашу".