В Києві, в ніч після фіналу Ліги чемпіонів, в чотирьох іноземців зникли речі і документи.

Про це повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко, передає "112 Україна".

"Всього за ніч до нас звернулися чотири людини, з числа тих, хто приїжджав на перегляд фінального матчу. Всі чотири факти пов'язані з втратою речей або документів. На даний момент ми вирішуємо, чи будемо кваліфікувати ці випадки як кримінальні пригоди", – сказав Крищенко.

Вчора українські правоохоронці в цілодобовому режимі забезпечували громадський порядок напередодні і в сам день матчу фіналу футбольної Ліги чемпіонів в Києві. Поліцейські разом з бійцями Національної гвардії, рятувальниками, курсантами Національної академії внутрішніх Україні не допустили грубих порушень і запобігли масовій бійці.

Варто відзначити, що в українській столиці, 26 травня, на НСК "Олімпійський" мадридський Реал став переможцем Ліги чемпіонів-2018. Вершкові переграли "Ліверпуль" з рахунком 3:1, вигравши тим самим головний клубний турнір Європи третій раз поспіль.

Перемогу "Реалу" у фіналі принесли гол Каріма Бенземи, а також дубль Гарета Бейла, який відзначився після виходу на заміну. Двічі "Ліверпуль" пропускав після помилки голкіпера команди Лоріуса Кауріуса. У "мерсисайдців" гол на свій рахунок записав Садіо Мане.

У першому таймі "Ліверпуль" залишився без свого лідера Мохамеда Салаха, який був замінений через травму плеча. У "Реала" також вимушено покинув поле у першому таймі Даніель Карвахаль.