З настанням теплої пори року українців щороку "тішать" відключенням гарячої води через різні профілактичні роботи. І незважаючи на те, що чиновники щоразу обіцяють провести гідравлічні випробування мереж чи чергові ремонтні роботи у найкоротші терміни, вони як правило, затягуються. Тому й виходить, що в найбільшу спеку посеред літа українцям доводиться гріти воду в банячках на плитці.

Відсутність елементарного комфорту викликає справедливе обурення в українців і безліч нарікань. Та, як виявилось, відсутність гарячої води може бути набагато довшою, ніж могли собі уявити у страшних снах наші співвітчизники.

Так, киянам у цьому "пощастило" найбільше. На Троєщині гаряча вода з'явиться аж через 30 років.

Саме таке оголошення виявили жителі цього добре відомого району української столиці. Про це повідомляють на Facebook-сторінці dtp.kiev.ua.

"Друг скинув оголошення. Сфоткане на Троєщині)
А ми ще скаржимося на воду ... На Троєщині з'явиться 27.08.2048 року!", - написали на сторінці та прикріпили до посту відповідне фото.

"Воду пустять відразу після запуску гіперлупа на Троєщину",
"Зате тепер і не причепитися, попередили же ж ))))",
"Не всі можуть дивитися в завтрашній день. але ще менше зможуть дожити чистими до цього дня",
- жартують користувачі під постом.

Нагадаємо,  кияни ризикують залишитись без води, доки не заплатять чужих боргів.

Проблема виникла через те, що київська влада вирішила втекти від обіймів Ріната Ахметова і замість "Київенерго" створила своє комунальне підприємство "Київтеплоенерго". Саме ця нова контора і повинна поставляти киянам гарячу воду і опалення. Але не постачає.

А все тому, що створивши нове комунальне підприємство, Кличко і його команда відмовилися брати в навантаження 4 мільярди гривень заборгованості, які висять на "Київенерго".

У свою чергу, керівництво НАК "Нафтогаз" в особі Андрія Коболєва відмовляється підписувати договір про постачання газу "Київтеплоенерго", допоки не буде погашено цей борг.

А страждають у цій ситуації прості кияни.

Нагадаємо, відключення води в Києві зачепило нові вулиці.

Як повідомляв портал "Знай.ua", боржникам, які не платять за водопостачання та водовідведення, будуть перекривати каналізацію.

Також "Знай.ua" писав, що у середу, 15 серпня, на багатьох вулицях столиці люди як і раніше залишаються без води, як холодної, так і гарячої. Співробітники комунальних служб виправдовують це черговою аварією в мережах водопостачання.