Відправити дитину в оздоровчий, чи спортивний табір влітку – завдання не з легких. Часто бракує місць, часу – домовитися про поселення, та й не у кожного є можливість викласти за перебування стільки, скільки цього вимагає прайс.Якщо вам складно визначитися, перегляньте найпопулярніші пропозиції цього сезону.

Літні табори у Києві: ціни та пільгові пропозиції

У 2018 році на оздоровлення юних киян до міського кошторису передбачено майже 100 млн грн. Зокрема, понад 77 млн.грн передбачено на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої ​​соціальної уваги та підтримки, ще майже 20 млн грн направлено на оздоровлення дітей учасників АТО і дітей з інвалідністю.

Крім того, з бюджету виділять гроші на путівки дітям з пільгових категорій: приблизно 10 тисячам.

З 1 червня працюватимуть такі дитячі табори, як "Артек", "Хвиля", "Сокіл", "Антей", "Лідер", "Лісовий", "Пуща-Водиця", де вже встигли відпочити 2,2 тисяч вихованців, але ще залишилися безкоштовні місця. Понад 3,5 тисячі юних киян за рахунок бюджетних коштів отримали путівки до закладів, які стали переможцями конкурсних торгів: "Пролісок" (Київська область), "Карпатські зорі" (Івано-Франківська область), "Патрія" (смт Сергіївка Івано Франківська область), "Северянин" (смт. Кирилівка, Запорізька область), "Нафтуся Прикарпаття" і "Динамо" (Львівська область).

Контакти дитячих літніх таборів

Популярні новини зараз
Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників
Показати ще

Гарний варіант для оздоровлення - "Зачарована долина" (Закарпатська область) і "Зміна" (Київська область).

Хто має право отримати безкоштовну путівку або знижку на відпочинок дитини?

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

діти, один з батьків яких загинув або пропав безвісти в районі проведення АТО, бойових дій або збройних конфліктів або помер внаслідок поранення

діти, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення

діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, які знаходяться в складних життєвих обставинах

діти з інвалідністю

діти, які постраждали в результаті стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

діти з багатодітних та малозабезпечених сімей

діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків

діти, зареєстровані як переселенці

Отримати путівку за 10% від її вартості мають право:

діти учасників бойових дій,

діти - переможці (1-3 місце) міжнародних, всеукраїнських олімпіад, творчих конкурсів, фестивалів, спортивних змагань і спартакіад

Претендувати на путівку за 20% вартості можуть діти-переможці міських олімпіад, творчих та інших конкурсів, фестивалів, спортивних змагань. (1-3 місце).

На пільгу в 30% вартості путівки мають право:

діти, які перебувають на диспансерному обліку,

діти-переможців районних олімпіад, творчих та інших конкурсів, фестивалів, спортивних змагань,

діти - відмінники навчання і юні лідери дитячих громадських організацій.

Культурна програма

Кожен табір дотримується певної тематики та програми: наука, спорт, історія та популярна сьогодні іноземна мова. Влаштовують екскурсії, ігротеки, квести, станційні гри, а також збори-походи з пластовими і скаутськими організаціями

Наприклад, в таборі "Хвиля" під Києвом дітлахам пропонують на 18 днів перевтілитися в супергероїв, юних лицарів і принцес, або зануритися в атмосферу створення телешоу.

Але путівки на найближчі три зміни вже розібрали, місця є лише на фінальну, з 12 по 29 серпня. Вона буде присвячена ері чумаків-мандрівників. Вартість - 11,4 тис.грн.

Патріотичний табір "Лідер" в Пущі-Водиці запрошує провести канікули під час 14-денних змін. Після ранкової зарядки і смачного сніданку діти розходяться по майстер-класами, серед яких - смуга перешкод, стрільба в тирі, школа виживання, рукопашний бій, хореографія, бісероплетіння, виготовлення паракордового браслета і ляльки-мотанки, спортивні змагання і плавання в басейні, приготування піци.

Потім обід і тиха година, а після відпочинку - знову майстер-класи та ігри на свіжому повітрі, приготування до вечірнього концерту після вечері. Потім - весела дискотека, а за бажанням - перегляд фільму. Коштує така путівка на 14 днів 6930 грн. Дітям учасників АТО - 5870,00 грн.

Дивіться: Американські журналісти зняли вражаючий фільм про дитячий військово-патріотичний табір у Києві

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилася повна інструкція, як правильно обрати дитячий літній табір.