Попит на фітнес послуги виник давно. Більше 80 років тому на одній з молочних ферм у США розташувався чудовий табір для втрати ваги. Він привернув увагу багатьох пампушок, які прагнули привести свої форми в ідеальний стан.

Проблема схуднення завжди гостро стояла перед усіма дівчатами, що мріють виглядати на всі сто. Дівчата завжди хочуть виглядати стрункими. Цього у нас не відняти. Еталони жіночої фігури мінялися регулярно. Однак і способів для схуднення було багато в будь-який час.

Так, в 30-х роках американці придумали дивовижний, можна сказати, перший фітнес-табір для схуднення.

Він знаходився на молочній фермі біля річки Гудзон. Курс тривав 10 днів. Програма була дуже насиченою. Крім регулярної фізичної активності, дівчата сиділи на дієтах. Перші три дні були жорсткі обмеження в харчуванні.

Популярні новини зараз
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

А далі раціон складався в основному з молочних продуктів. За 55 доларів жінки протягом десяти днів дотримувалися строгої дієти, займалися спортом, проводили різні косметичні процедури. І все це на підборах і з посмішками. Табір користувався величезною популярністю.

Альфред Эйзенштадт — культовий фотожурналіст минулого століття, не міг обійти стороною таку красу. Він залишив в історії знімки першого фітнес-табору для схуднення.

1.Дівчата стрибали на скакалці, щоб позбавитися від ненависних кілограмів.

2. Робота з хребтом була дуже важлива.

3. Про кардіонавантаження також не забували.

4. Процедури по омолодженню організму і тіла.

5. Валятися на траві теж іноді треба.

6. Стрибки через козла.

7.Релаксація і повне розслаблення.

8. Розтяжка

9. Перевертання

10. Чудо-тренажер

Як повідомляв портал "Знай.uа", вікторіанська епоха, що тривала з 1837 по 1901 рік, увійшла в Британську історію завдяки небувалого підйому суспільного життя, культури і науки. Саме в цей період творили геніальні художники, музиканти, вчені та громадські діячі. Одним з найдивовижніших творінь того часу став фотоапарат.

В середині 19 століття зйомка у фотографа коштувала чималих грошей. Кожна людина готувався до фотографування наперед, одягаючи свій найкращий наряд і сприймаючи це як свято. З серйозними обличчями, охайними зачісками - саме такими ми часто бачимо людей 19 століття на фотографіях.

Насправді, вся ця сірість - лише маска. Жартівників в ті часи було навіть побільше нашого. При цьому гумор вікторіанської епохи знаходив своє втілення навіть у самих нових технологіях.