Педагоги елітного київського ліцею, де навчаються діти перших осіб країни, змушували учнів писати контрольні роботи за тих, хто відвідував заняття тільки формально.

Про це на в ефірі одного з українських телеканалів розповіла колишня вчителька Наталія Воловик.

Вона зізналася, що працювала у Кловському ліцеї 18 років і раніше такого не помічала. Втім, під час останньої перевірки Міністерства освіти педагоги писали самостійно роботи за прогульників і зобов'язали це робити ліцеїстів. Навіть ті, хто роками не з'являвся там, отримували оцінки у журналі.

Колишня вчителька стверджує, що директор закладу Інна Сліпакова була в курсі ситуації, більш того – карала всіх, хто наважувався не погоджуватися із такою системою.

"Зокрема, нізвідки з’явилася інформація, що я написала скаргу до Міністерства освіти, однак її ніхто не бачив, але після цього директорка ліцею почала масово забирати дітей із моєї групи. Більше того, мене не пускали на моє робоче місце, і я неодноразово викликала поліцію. В мою сторону навіть були погрози. Тому я та ще п’ятеро вчителів були змушені піти з Кловського ліцею",– додала Воловик.

Популярні новини зараз

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчителька жорстоко покарала неохайну школярку.