Педагоги елітного київського ліцею, де навчаються діти перших осіб країни, змушували учнів писати контрольні роботи за тих, хто відвідував заняття тільки формально.

Про це на в ефірі одного з українських телеканалів розповіла колишня вчителька Наталія Воловик.

Вона зізналася, що працювала у Кловському ліцеї 18 років і раніше такого не помічала. Втім, під час останньої перевірки Міністерства освіти педагоги писали самостійно роботи за прогульників і зобов'язали це робити ліцеїстів. Навіть ті, хто роками не з'являвся там, отримували оцінки у журналі.

Колишня вчителька стверджує, що директор закладу Інна Сліпакова була в курсі ситуації, більш того – карала всіх, хто наважувався не погоджуватися із такою системою.

"Зокрема, нізвідки з’явилася інформація, що я написала скаргу до Міністерства освіти, однак її ніхто не бачив, але після цього директорка ліцею почала масово забирати дітей із моєї групи. Більше того, мене не пускали на моє робоче місце, і я неодноразово викликала поліцію. В мою сторону навіть були погрози. Тому я та ще п’ятеро вчителів були змушені піти з Кловського ліцею",– додала Воловик.

Популярні новини зараз

Головне за день 12 листопада: величезний хабар "служниці народу" та зруйнований Офіс президента

Доленосний листопад: астролог назвав знаки Зодіаку, чия доля перевернеться з ніг на голову

Потужні карпатські мольфари передбачили найближче майбутнє України: вже почало збуватися

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчителька жорстоко покарала неохайну школярку.