У понеділок, 25 грудня, на проспекті Героїв Сталінграда в Оболонському районі Києва прямо під час руху загорівся автомобіль Ford.

Про це написали в співтоваристві Київ Оперативний в Facebook.

"Проспект Героїв Сталінграда, 41: під час руху задимився, а потім почав горіти автомобіль Ford. На щастя, водій встиг вибігти з машини. Зараз на місці працюють пожежні ДСНС", - вказується в повідомленні.

У Києві горить авто

Популярні новини зараз
Троє дітей - вже не "бронь": юрист пояснив, кого можуть мобілізувати навіть із багатодітної родини Заберуть квартиру, машину та заблокують рахунок: ухилянтів можуть позбавити майна Опалювальний сезон вже закінчено: кияни залишаться без тепла до кінця зими В Україні перерахували пенсії: кому чекати надбавки
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Києві загорівся будинок на вулиці Щекавицькій, 19/33, який знаходиться в Подільському районі. Будинок є історичним пам'ятником. При цьому в Київській міській державній адміністрації вважають, що підпал був навмисним.

На місці працюють пожежні, рятувальна служба, патрульна поліція і швидка. Поки через велику задимленість не можна визначити причини загоряння.

А в російській Пермі чоловік невідомо навіщо вирішив підпалити автомобіль Mercedes, припаркований біля житлового будинку. Намагаючись здійснити акт вандалізму, хуліган підпалив себя.Момент підпалу зафіксувала камера відеоспостереження поруч з місцем.