У Києві загорівся будинок на вулиці Щекавицькій, 19/33, який знаходиться в Подільському районі.

Як пише "Українська правда", будинок є історичною пам'яткою. При цьому в Київській міській державній адміністрації вважають, що підпал був навмисним.

На місці працюють пожежні, рятувальна служба, патрульна поліція і швидка. Поки через велику задимленість не можна визначити причини загоряння

"У власника будівлі на Волоській вже якась дивна традиція. Ця ж компанія -" ПКП "Поділ-Бізнес" - також є власником ще одного, вже скандального на жаль, будівлі на вул. Щекавицькій, 19/33. Тобто, вже не перший раз, на моє судження, ця компанія призводить пам'ятки до руйнування", - сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Популярні новини зараз
Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців
Показати ще

Пожежа на Іллінській в Києві

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в столиці горіло приміщення одного з найбільших готелів - "Славутич". Поки невідомі причини загоряння та всі обставини випадку.