З 14 вересня в Києві розпочнеться форум Yes – зустріч Ялтинської європейської стратегії, яка пройде під слоганом "Став світ новим? І що це означає для України?". До речі, триватиме Форум "Yes" до 16 вересня.

Але це не означає, що всі центральні дороги в Києві будуть перекриті ще два дні. У прес-службі форуму повідомляється, що всі офіційні відкриті заходи будуть проходити тільки на початку конференції – 14 вересня, на Бессарабському ринку. А от інші два дні, коли проходитимуть пленарні сесії форуму і робота спеціальних секцій, будуть розміщуватися в Мистецькому арсеналі.

Варто розповісти трохи про саму конференцію. Вона організована у партнерстві з фондом Віктора Пінчука. На форумі Yes буде брати участь більше 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, соціальних працівників, громадських активістів та експертів з різних країн. До речі, представників інших держав буде більше 30. Так само, прес-служба форуму Yes повідомляє, що 15 вересня урочисте відкриття офіційної частини конференції проведе сам президент України Петро Порошенко.

Форум "Yes" у Києві: основні теми конференції

Звичайно, така подія буде присвячена дуже серйозним темам, так, що на форумі Yes будуть обговорювати: зрушення в геополітичному розподілі сил та зміни в світовій економіці. Крім цього, буде дуже багато уваги присвячено питанням політики нової американської адміністрації, глобальної безпеки, проблем кібербезпеки, популізму та енергетичної безпеки.
Ну і звичайно, головна тема форуму Yes розкрита в його слогані "Став світ новим? І що це значить для України". Дуже багато будуть говорити про те, як вирішити проблеми в нашій країні, і які перспективи України в світі.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Нагадаємо, що в Києві з 14 по 16 вересня буде проходити Форум "Yes", де будуть обговорювати головні проблеми нашої країни. Варто додати, що 14 вересня з-за цього заходу будуть перекриті центральні дороги Києва.