У столиці активісти громадської організації "С14" прийшли під стіни Києво-Печерської Лаври з акцією протесту та заблокували в'їзд на територію святині.

Про це повідомляє Inforesist.

Кияни вийшли на протест після того, як в Лаврі відмовилися відспівувати загиблих воїнів АТО, хрещених не в церкви Московського патріархату.

Активісти розгорнули банери із написами "ФСБ, геть із Лаври" і "Ні московській агентатурі". Відзначається, що при цьому активісти також скандували різні фрази проти ФСБ.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Відповідно до джерела, незадовго після початку акції до протестуючих вийшов настоятель Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Однак конструктивного діалогу між ним і "C14" не відбулося.

Трохи згодом до учасників протесту вишли представники лаври та почали сперечатися. В той момент з територію монастиря намагався покинути Range Rover, його активісти намагалися затримати.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", цинізм московських попів підняв на протест всю Україну.