У приміщенні монастирської лавки при Києво-Печерській Лаврі, де теоретично повинні поставитися до вас із розумінням у будь-якій ситуації, у неприємному становищі опинився харківський журналіст Борис Редін.

На своїй сторінці у Facebook він розповів, що збирався тільки зробити кілька знімків у крамниці по вулиці Університетській, але на нього раптом накинулися працівники:

"Я зайшов в приміщення монастирської лавки по вулиці Університетській та почав фотографувати - на мене просто накинулися, штовхали, кричали, виштовхували… Градус кипіння був спочатку високий, я просто не розумію чого. Але завдяки охоронцеві і батюшці все налагодилося і з деякими я прощався вже дуже тепло. І відзняв кілька фотографій", - згадує журналіст, додаючи кадри на підтвердження своїх слів та кілька робіт, які все ж таки встиг відзняти там.

Популярні новини зараз
Графіки відключень стануть жорсткішими – до чого готуватися українцям "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми
Показати ще

Дивіться: монастирська лавка у центрі Києва

Відзнявши фото та відео тут https://www.facebook.com/BorysRedin/posts/2087275611491813 я зайшов у приміщення...

Posted by Борис Редін on Friday, 5 January 2018

До слова, своєї поведінки продавці не пояснили і навіть не вважали за потрібне вибачитися перед кореспондентом за невиправдану агресію.

Як повідомляв портал "Знай.ua",намісник Києво-Печерської Лаври Павло випросив на благодійність 1200 пляшок італійського вина Toscana Rosso. Меценатів запевнив, що алкоголь піде на подарунки і буде приурочений до 30-річчя відродження чернечого життя у Лаврі.