Почаївська лавра потрапила у черговий проросійський скандал

поділитись
Закликала молитись за Росію

Свято-Успенська Почаївська Лавра закликала молитися за Росію, на честь свята членів російської царської сім'ї Романових.

Відповідне повідомлення на офіційному сайті Почаївської лаври опублікували 17 липня.

Так, духовенство Української православної церкви Московського патріархату закликає людей молитися за Росію, проти якої "діє сатанинська програма з розкладання".

"Хто любить по-справжньому Росію, той не може не бачити, що Господь дарував їй нового ангела-хранителя - царя Миколу Олександровича. Цар прийняв страждання з усім православним народом - і тепер перебуває разом з ним. Він віддав своє життя і життя своїх чад за Православну Русь, і тепер має особливу відвагу клопотатися за неї перед Господом. Хіба не досягнула вже свого піку сатанинська програма з розкладання Росії? "Подивіться, як поля побіліли для жнив". І як палять і топчуть ці поля! Більш ніж будь-коли потребує саме зараз у молитвах царя-страстотерпця наша багатостраждальна Батьківщина"- сказано в тексті.

"Прославлення царствених страстотерпців і всіх нових мучеників і сповідників Російських повинно бути актом покаяння всього православного народу", - йдеться в повідомленні.

Почаївська Лавра – найбільша православна святиня Волині й друга, після Києво-Печерської Лаври, в Україні.

Як повідомляв "Знай.ua", українське товариство охорони пам'яток історії та культури б'є тривогу через зведення нових будівель на території Києво-Печерської Лаври Української православної церкви Московського патріархату без узгодження із Міністерством культури.

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
Почаївська Лавра, скандал
Українці жорстко відреагували на гучну заяву Ірини Фаріон
0
0
13:33 22.06.2018
Чи справджуються прогнози економістів щодо валюти на 2018 рік?
0
0
13:17 22.06.2018
В уряді припускають можливість ще одного підвищення пенсій
0
0
13:03 22.06.2018
У Донецьк прийшли дефіцит, репресії, паради з бюджетниками, відсутність бензину та культ 9 травня
0
0
12:56 22.06.2018
Україна збільшила санкційний список проти Росії і в нього потрапили не тільки люди
0
0
12:42 22.06.2018