У столиці на території Києво-Печерської Лаври ведеться будівництво всупереч забороні Київради.

Києво-Печерська Лавра одна з найбільших православних святинь України та надбання усього людства. Разом із Собором Святої Софії Лавра є об'єктом всесвітньої спадщини Юнеско і охороняється міжнародними угодами.

Будувати навіть на прилеглій території до Лаври заборонено – діє мораторій. Однак, навіть на самій території заповідника і будують і знищують пам'ятки архітектури. Все вказує на те, що роблять це самі представники Лаврського монастиря, які віддавна користуються частиною історичного комплексу.

Про це йдеться в сюжеті програми "Схеми", розміщеному на YouTube.

Зазначається, що на території лаври деякі пам'ятники архітектури були знищені або перебудовані без надання будь-яких дозвільних документів. За словами спеціалістів, перебудова пам'яток архітектури може призвести до їхньої втрати.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

Неконтрольована забудова Лаври призведе до повно

Як повідомляв портал "Знай.ua", Києво-Печерськаї Лавра занесена до списку унікальних місць України. Це один з перших монастирів на території ще Київської Русі. Заснований був ще в 1051 році, за правління Ярослава Мудрого.