Це список найцікавіших, найбільш захоплюючих і «дивних» місць у всій країні. Вони були обрані ще в 2007 році. У голосуванні брало участь всього 138 унікальних місць. Воно проходило методом виключення. Спочатку було обрано 100, пізніше 21, і в кінцевому підсумку було оголошено 7 найбільш унікальних місць в Україні. Голосування проходило в інтернеті, і проголосувало більше 75 тисяч чоловік. Серед них немає першого, або 7 місця, вони всі рівноправні у цьому списку. І так, в них входить:

- Заповідник Кам'янця. Це старе місто Кам'янця-Подільського. Примітно це місце самим старим замком на території України. Воно розташоване на скелястих горах, тому вигляд має просто чудовий.

- Києво-Печерська Лавра. Це один з перших монастирів на території ще Київської Русі. Заснований був ще 1051 році, за правління Ярослава Мудрого. За свою історію Лавра пережила безліч усього, її кілька разів руйнували і відновлювали. І зараз це неймовірно красивий монастир, який точно заслуговує місця в цьому списку.

Популярні новини зараз

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

- Парк Софіївка. Це дендрологічний парк, що знаходиться в Умані. Він є пам'ятником ландшафтного типу світового садово-паркового мистецтва. Заснований він був у кінці 18 століття. Зараз щорічно його відвідують не менше 500 тисяч чоловік.

- Софія Київська. Ще один храм, побудований Ярославом Мудрим. З середини 20 століття став музеєм. Зараз є серцевиною Національного заповідника, в який також входять Золоті ворота і Андріївська, і Кирилівська церкви.

- Херсонес. Це єдине античний місто Північного Причорномор'я. Зараз від нього залишилися тільки руїни, але раніше це було величезний місто, де жили до кінця 15 століття.

- Хортиця. Найбільший острів на Дніпрі. Раніше тут була одна з козацьких січей. Зараз це Національний історико-культурний заповідник.

- Хотинська фортеця. Вона пережила багатовікову історію, безліч різноманітних битв і все ще залишилася цілою. Всю історію вона мала дуже важливе геополітичне значення, завдяки своєму розташуванню.