Україна дуже велика країна, з унікальною історією. Завдяки цьому тут є величезна кількість красивих міст. І для завзятих туристів або тільки початківців ми вирішили зробити топ 10, який допоможе вибрати, куди ж поїхати на вихідні чи під час відпустки.

10 місце в нашому рейтингу посідає Івано-Франківськ. Це одне з небагатьох міст України, де збереглася ратуша. Крім цього, там є ще досить багато визначних пам'яток. Але місто не дуже популярне серед туристів, а даремно.

На 9 місце потрапила Коломия. Це невелике містечко в Івано-Франківській області, де збереглися будівлі часів Австро-Угорщини. Крім цього, там є єдиний у своєму роді музей «Писанка».

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

8 місце: Яремче. Це невелике містечко в Карпатах. Досить відоме серед туристів своєю архітектурою і величезним сувенірним ринком.

7 місце – Харків. Колишня столиця України, має дуже багато визначних пам'яток. Головною можна вважати площу Свободи, вона одна з найдовших у всій Європі. Ще місту належить унікальний рекорд: у 2008 році гурт Queen на концерті зібрав тут найбільшу кількість людей за всю свою історію.

6 місце – Ужгород. Крім дуже красивого старого міста, тут можна ще подивитися на цвітіння сакури і відвідати фестиваль вина.

5 місце – Чернівці, культурний центр Західної України. Досить відомий завдяки корпусу Університету, який був визнаний об'єктом ЮНЕСКО.

4 місце – Кам'янець-Подільський. Місто відоме своїм замком і найвищим мостом на території країни. Його можна назвати невеликим казковим містечком.

Нашу трійку відкриває Одеса - перлина біля моря, столиця гумору. Як тільки це місто не називали, а все завдяки багатовіковій історії. Там є величезна кількість визначних пам'яток і пам'ятних місць. Ну і не варто забувати про фестиваль гумору, який проводиться на початку квітня.

Почесне друге місце дісталося Львову. Це улюблене місто для «вихідних туристів». Майже кожен українець встиг побувати там хоча б 2 дні. Адже це місто є одним із найкрасивіших в Україні. Його старе місто визнане світовою спадщиною ЮНЕСКО.

Ну і наш переможець – Київ. Він посідає перше місце не тому що це столиця України, а тому що в цьому місті є безліч пам'яток, майже на кожному кроці. І подивитися на них за один день, звичайно, неможливо. Тому потрібно виділити хоча б 2-3 дні.