Для багатьох українців поїхати на море влітку, під час відпустки стало вже традицією. Незалежно від віку і роду занять, літній відпочинок на морі для багатьох – це святе. У зв'язку з окупацією Криму, нам може здатися, що варіантів не так багато, але це зовсім не так. Навіть на Чорному морі у нас залишилося досить багато курортів.

Курорти України на Чорному морі в 2017 році

Миколаївська область, як і Одеська, і Херсонська – це прекрасний курортний регіон. Майже вся територія всіяна пляжами і різними санаторіями. Тому вибір буде досить складний, але ми постараємося його трохи спростити для вас.

Курорти Миколаївської області 2017

Один з найвідоміших курортних міст області - Очаків. Але, через нерозвинену інфраструктуру тут зазвичай небагато людей. Це і є головним мінусом цього курорту. Але, з іншого боку, це прекрасний вибір для відпочинку сім'єю. Адже там немає ніяких промислових об'єктів, що дуже добре для дітей, і вам буде приємніше відпочивати на чистому повітрі.
Плюси: спокійний відпочинок, мало людей, чисті пляжі. Прекрасний вибір для відпочинку з дітьми.
Мінуси: нерозвинена інфраструктура, мало розваг, невеликий вибір житла.

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина з "Холостячки" широко розкинула ніжки на зеленій галявині, не всі оцінили: "Виглядає, ніби знову народила..." Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв" Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир"
Показати ще

А найбільший курорт у Миколаївській області – це, звичайно ж, Коблево. Вино і море, що ще треба для щастя? А це місто знає, що Вам запропонувати. Воно дуже швидко розвивається, інфраструктура там підходить як для відпочинку з дітьми, так і для молодіжного відпочинку. А саме зручне, що територія курорту просто величезна, тому при бажанні, ці дві категорії туристів можуть і не перетинатися. Коблево оточений хвойним лісом, завдяки цьому повітря там дуже чисте. Житло можна знайти як дешеве, так і дуже дороге. Достаток місць для проживання на курорті просто величезний. З інфраструктури можна виділити величезну кількість кафе, ресторанів, барів, усіляких дитячих закладів. Саме завдяки цьому курорт підходить для всіх категорій туристів.
Плюси: добре розвинена інфраструктура, величезний вибір житла, чисте повітря, прекрасна природа.
Мінуси: дуже багато людей, не на всьому курорті пляж чистий.