Відповідь для багатьох тут, звичайно ж, очевидна – море. Чорне, Азовське, де є величезна кількість різних курортів і санаторіїв. Але що ж робити, якщо хочеться вже не на море, а чогось нового, незвичайного. Саме для таких випадків ми підготували список подібних місць.

Відпочинок влітку 2017 в Україні: куди поїхати крім моря

Букській каньйон – це дивовижне місце, де природа створила маленьке диво. Вдалині від міст знаходиться річка Гірський Тікич, саме на ній і розташувалися могутні прямовисні скелі цього каньйону. А водоспад, який залишився там ще з часів місцевої ГЕС, робить це місце незабутнім.

Білгород-Дністровський – незважаючи на те, що там є море, це місце все одно чудово впишеться в наш топ. Адже тут все ще збереглася дивовижна Аккерманська фортеця 12 століття, подивитися на яку потрібно всім любителям подібних історичних місць. Крім цього, там щорічно проходить фестиваль «Фортеця».

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

"Слуга народу", яка займається стипендіями, прийшла в Раду з сумочкою за тисячі доларів: студенти отримують копійки

Ідеальне сало в пакеті, щоб здивувати і дідуся, і бабусю: рецепт на майбутнє

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Показати ще

Національно-археологічний заповідник Ольвія. Це місце знаходиться в Миколаївській області. Ще в 7 столітті там була грецька колонія. І там все ще залишилися руїни будівель того часу. Посеред цього заповідника знаходиться місцевий музей, де теж буде на що подивитися.

Південний Буг – це гірська річка, яка приваблює до себе екстремалів зі всієї України. Сплавитися тут можна навіть дітям. Є маршрути різної складності.

Голубі озера – знаходяться вони в Чернігівській області. Вони полонять відпочиваючих прекрасною природою і чистою водою. П'ятизіркових готелів тут немає, можна зняти невеликий дерев'яний будиночок, або намет.

Шацькі озера – відпочинок тут може без проблем зрівнятися з відпочинком на морі. У цій місцевості знаходиться близько 30 озер і безліч курортів. Чиста вода і прекрасна природа нікого не залишають байдужими.

Відпочинок в Карпатах можна поділити на два види: спокійний – погуляти по барвистих пагорбах, погостювати у гостинних жителів Закарпаття. Або ж екстремальний – піднятися на найвищу гору в Україні під силу не кожному, але відчуття від цього непередавані.