Події, що відбулися два дні тому біля станції метро «Лісова», викликали чималий резонанс у суспільстві. Знай.ua побували на місці сутичок та більш детально з’ясували подробиці інциденту.

“Що тут і казати, версія однозначна – я спілкувалася з дівчиною, що стояла в одній черзі із жінкою, яку осоромив продавець неслов'янської зовнішності. У відповідь на замовлення шаурми він їй сказав: «Та бери дві, ти ж велика корова, то й з’їсиш», – розповідає місцева продавчиня Тамара Петрівна. – Таке нахабство не витримав мужчина, який виявився полковником у відставці, і заступився за неї. За це його жорстко побили власник-зловмисник разом із такими ж за національністю товаришами”.

Цю версію розповіли нам і решта з 14 опитуваних. Всі ці люди – продавці місцевих торгових точок, розташованих поблизу розгромленого кіоску.

Популярні новини зараз
Українців огорнуть спекою, але не дадуть забути про грози: прогноз погоди до 23 червня Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%
Показати ще

“Я вже давно знаю цього іноземця-шаурміста – це нахабний, грубий чоловік, тож цей випадок є лише одним з прикладів. Дуже шкода військового – цю чемну людину, а от цей хам має отримати своє покарання”, – ділиться з нами продавець фруктів, яка того дня стала свідком нападу.

Лише один продавець – чоловік східної зовнішності – розповів власну версію подій. При цьому, його очі під час розповіді були направлені в підлогу, а на питання, чи не був він в числі іноземних товаришів зловмисника, які побили чоловіка, відповів довгою паузою і завершив розмову фразою: «Вибачте, я не можу говорити, мені потрібно працювати».

“Насправді ж жінка намагалася вкрасти одну з приправ мого колеги. Тому він і зробив грубе зауваження. І все”, – каже продавець сусіднього кіоску з шаурмой.

Та з усіх опитаних нами тамтешніх продавців ніхто дану версію не підтримав.

На разі розгромлена торгівельна точка опечатана. Як повідомили в Нацполіції, питання щодо подальшої торгівлі в кіоску, де працював його затриманий власник-нахаба, нині у стадії вирішення - воно буде прийнято безпосередньо місцевою адміністрацією. Ймовірніше за все, вердикт про дозвіл чи заборону на його подальшу діяльність буде винесено після озвучення вирішення суду.

Анна Редька