У київських електричках пасажирам "впарюють" недійсні, списані квитки. При чому працівники залізниці роблять це досить цинічно, абсолютно не переживаючи за те, що можуть бути покарані за такі дії.

Схема проста, як двері. На станції пасажири не можуть придбати квиток в терміналах, оскільки вони "не працюють". Стояти в черзі до каси не завжди є час, і пасажири, знаючи, що можуть придбати квиток біля турнікету, поспішають туди. А на вході їх чекає "сюрпрааайз!" – замість квитків, які вже піднялись у ціні, "добрі" працівники залізниці продають пасажирам старі списані квитки за дешевшою ціною.

Про один з таких випадків розповіла порталу "Знай.ua" киянка Оля.

Дівчина сідала в електричку на станції Вишгородська, де їй і продали квиток за старою ціною 5 грн:

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять
Показати ще

А коли дівчина поцікавилась, чи в курсі працівники залізниці, що квиток вже коштує 8 грн, їй цинічно відповіли:
"Нічого, проїдете і так!"

На запитання про можливу перевірку контролерів, дівчина отримала не менш вичерпну відповідь: "Все нормально буде".

" Ну добре, мені потрібно було їхати всього 2 зупинки - я в принципі зайшла і вийшла. А якби я їхала повним маршрутом і були контролери, які б мене перевірили… Ну що це таке? Це якісь дуже дивні махінації", - обурюється киянка.

"А ви кажете термінали не працюють...", - додала дівчина.

Ці "дивні махінації" викликають питання: куди і кому йдуть гроші за такі квитки?

Як повідомляв портал "Знай.ua", 14 липня вартість проїзду у міському пасажирському транспорті Києва зросла до 8 грн. Більшість жителів столиці об'явили негласний бойкот столичним тролейбусам та автобусам, пересівши на місцеві приватні маршрутки.

Як відмічають в касі міської електрички, в ці дні і у них також зменшилась кількість покупців талонів.