У Головному територіальному управлінні юстиції Києва заявили, що в 2017 році 1554 жителя столиці зайнялися зміною свого імені. Про це написала прес-служба Управління в Facebook.

"Віталій, Вадим, Богдан, Денис, В'ячеслав, Роман, Микита, Олександр, Олексій, Ростислав, Анатолій, Василь, Станіслав стали: Ієн, Вадя Ротор, Йехонатан, Хасан, Вацлав, Ларс, Сорін, Іскандер, Томас, Роні, Альтаїр, Ласло, Аарон. А ось Ольга, Наталя, Оксана, Лариса, Марія, Євгенія, Юліанна, Юлія, Лілія, Лідія, Людмила, Ірина, Катерина стали: Софіко, Тайлер, Оона, Нервенде, Майрам, Орнелла, Юнона, Петра, Нілуфер, Фріда, Лялі, Ейна, а дві дівчини вибрали собі нове ім'я - Рина", - йдеться в повідомленні.

При цьому, зазначили в Управлінні, зміну імен із традиційних на екзотичні проводили кияни 1970-х і 1990-х років народження, тоді як народжені в 80-і імена майже не змінювали.

Два роки тому в столиці імена міняли частіше - у РАГСах Києва було складено 1591 актову запис.

Популярні новини зараз
Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Резерв+ отримав важливе оновлення Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Нагадаємо, днями стало відомо про остаточні правила, згідно з яким буде проводиться зарахування дітей у перший клас. На своєму сайті Міністерство освіти опублікувало фінальний документ, і він набув чинності вже 8 травня.

У цьому документі зазначено, що для зарахування дитини в перший клас один із батьків повинен подати заявку до навчального закладу не пізніше 31 травня, або вже після 15 червня. Також батьки можуть подавати аналогічні заявки до інших освітних установ.

"При наявності та за бажанням одного з батьків при подачі заяви може бути пред'явлений документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків на території обслуговування установи освіти, реквізити якого зазначаються в заяві", — зазначено в документі Мін'юсту.

Також у випадку залишку вільних місць у школі, заявки приймаються без прив'язки до території.

Якщо ж заявок подано більше, ніж вільних місць, то "до 1 червня включно зараховуються всі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджено, а також діти, які є братами та/або сестрами дітей, які отримують освіту в цьому закладі, дітьми працівників цієї установи освіти, випускниками дошкільного підрозділу закладу освіти".

Дивіться сюжет про імена

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українці втратили безвіз, і ЄС тут ні до чого.