Відомий журналіст та блогер Олександр Дубинський опублікував інформацію про чергові «подвиги» та фото, які свідчать явно не на користь керманичів столиці.

«Залишити метр для переходу через Хрещатик - це найкраща ілюстрація тупості київської влади і особисто мера Кличко, який сидить в 50 метрах від цього "переходу", - підписав фото Олександр.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що мер Києва Віталій Кличко пообіцяв оприлюднити розрахунки, за якими формувалася ціна проїзду.

Подорожчання проїзду в громадському транспорті, яке нещодавно анонсували киянам, вступить в силу вже з 14 липня. Соціальні мережі вибухнули обуренням, що можна зрозуміти: стан більшості тролейбусів, автобусів і вагонів метро залишає бажати кращого, та й доходи громадян не дозволяють платити за проїзд більше. Столичний градоначальник Віталій Кличко назвав підвищення цін економічно обґрунтованим і пообіцяв найближчим часом оприлюднити розрахунки, згідно з якими ціни, власне, і підняли.

Популярні новини зараз
Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще

Про це він заявив у четвер, 17 травня, виступаючи на початку засідання міської ради.

"Сьогодні собівартість проїзду набагато вища, ніж вартість квитка. Подорожчали енергоресурси, матеріали, у нас не вистачає водіїв через низьку заробітну плату. Тому підвищення ціни на проїзд економічно обґрунтовано, і всі розрахунки будуть оприлюднені", - зазначив Кличко.

Градоначальник також підкреслив, що рішення про підвищення вартості проїзду є непопулярним, але вимушеним, з огляду на необхідність належної роботи транспорту, його безпеки і комфортності. У той же час він додав, що проїзд для пільгових категорій киян - пенсіонерів, школярів, ветеранів АТО залишається безкоштовним.

Нагадуємо також про те, що незабаром в українській столиці може знову подорожчати проїзд в громадському транспорті, зокрема, в маршрутках. Київська міська державна адміністрація готується до нового конкурсу на 15 міських маршрутів. Згідно з умовами, перевізники зобов'язані обладнати свій транспорт відповідно до критеріїв відбору.

Нагадуємо також, що українцям приготували новий тарифний "сюрприз": так, незабаром електроенергія може в черговий раз подорожчати, причому не на декілька гривень, а практично наполовину. Собівартість електрики зросла через подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвацію гривні, зростання цін на промислову продукцію.