Подорожчання проїзду в громадському транспорті, яке нещодавно анонсували киянам, вступить в силу вже з 14 липня. Соціальні мережі вибухнули обуренням, що можна зрозуміти: стан більшості тролейбусів, автобусів і вагонів метро залишає бажати кращого, та й доходи громадян не дозволяють платити за проїзд більше. Столичний градоначальник Віталій Кличко назвав підвищення цін економічно обґрунтованим і пообіцяв найближчим часом оприлюднити розрахунки, згідно з якими ціни, власне, і підняли.

Про це він заявив у четвер, 17 травня, виступаючи на початку засідання міської ради."Сьогодні собівартість проїзду набагато вища, ніж вартість квитка. Подорожчали енергоресурси, матеріали, у нас не вистачає водіїв через низьку заробітну плату. Тому підвищення ціни на проїзд економічно обґрунтовано, і всі розрахунки будуть оприлюднені", - зазначив Кличко.

Градоначальник також підкреслив, що рішення про підвищення вартості проїзду є непопулярним, але вимушеним, з огляду на необхідність належної роботи транспорту, його безпеки і комфортності. У той же час він додав, що проїзд для пільгових категорій киян - пенсіонерів, школярів, ветеранів АТО залишається безкоштовним.


Популярні новини зараз
Магнітні бурі б'ють нестерпно: що потрібно обов'язково робити метеозалежним, поради лікаря Кожен пенсіонер повинен визначитися: українців поставили перед вибором Українцям спишуть частину боргів за комуналку: кому дозволять не платити Нова схема крадіжки - у небезпеці кожен, хто має карту: українцям розповіли, як не втратити гроші
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що незабаром в українській столиці може знову подорожчати проїзд в громадському транспорті, зокрема, в маршрутках. Київська міська державна адміністрація готується до нового конкурсу на 15 міських маршрутів. Згідно з умовами, перевізники зобов'язані обладнати свій транспорт відповідно до критеріїв відбору.

Українцям приготували новий тарифний "сюрприз": так, незабаром електроенергія може в черговий раз подорожчати, причому не на декілька гривень, а практично наполовину. Собівартість електрики зросла через подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвацію гривні, зростання цін на промислову продукцію.