До суду направлено обвинувальний акт щодо фінансистів Головного управління Національної поліції Києва, які привласнили близько 6 млн гривень премій столичним поліцейським.

Про це повідомляє прес-службі прокуратури Києва.

У прокуратурі повідомили, що організована група, до складу якої увійшли посадові особи управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУ Нацполиции в Києві, голова профспілкової організації, командир полку поліції особливого призначення ГУ Нацполиции в Києві та його заступник, діяла з листопада 2015 року.

Маючи доступ до інформації про наявність залишку коштів у касі Головного управління Національної поліції у місті Києві, учасники злочинної групи готували списки і розрахунково-платіжні відомості на преміювання працівників одного з полків поліції особливого призначення.

З метою привласнення коштів зловмисники видавали працівникам полку половину нарахованих премій, а інші кошти привласнювали, розподіляючи між собою. Таким чином, за даними прокуратури, кінця 2015 року по лютий 2017 року учасники злочинної групи привласнили майже 6 млн грн.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять надбавки: які суми обіцяють Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз призначив призначив начальником управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг області Юрія Бережного, сумлінність і порядність якого викликає багато сумнівів не тільки серед політиків.