Краще сюди не потрапляти: журналіст розкрив правду про київські дитячі лікарні

поділитись
Журналіст звернувся до Віталія Кличка, щоб той нарешті зробив приймальні відділення міських дитячих лікарень

Журналіст Олексій Давиденко поділився своїми враженнями від дитячої міської лікарні № 7 в місті Києві.

Як повідомляє кореспондент, суботнім вечором в приймальні відділення чергової по Києву щелепно-лицьової травми неможливо проштовхнутися від дітей, батьків і фельдшерів швидких.

Дзвонили в три приватні клініки, всюди відмова - Челестно-лицевої у нас немає. Їдьте в сьому міську дитячу.

Тільки в цей конкретний момент часу, журналіст нарахував двадцять травмованих дітей. У кого розірвана губа, у кого розсічений лоб, у кого була розбита голова, у кого пробитий висок.

"Хтось плаче від образи, хто кричить від болю, хтось стоїчно терпить і з жахом в очах дивиться на те, що відбувається навколо", - розповідає Олексій Давиденко.

Людей повно, батьки нервують, атмосфера неспокійна, але лікарі і медсестри приймального відділення працюють чітко як годинник. А адже був уже пізній вечір вихідного дня.

Як тільки Олексій зайшов до лікарні, їх відразу зустріла медсестра, посміхнулася і запросила до Кабінету. Тут вже інша медсестра оперативно записала дані і опитала про те, що трапилося. Ще хвилина і вже оглядає лицьовий хірург.

"Її впевненість і дружелюбність відразу ж заспокоює малюка і надає спокою нам. Вона оголошує вголос кожну свою дію, а заодно розповідає, що потрібно зробити, щоб травма зажила швидше", - підкреслює журналіст Олексій Давиденко.

Також він зазначив, що в цей раз їм пощастило більше за інших - вони відбулися легким переляком і поїхали додому. Але навіть якщо б було щось серйозніше він був абсолютно впевнений, що приїхав за адресою і тут точно допоможуть.

Ці люди абсолютно безкорисливо, доброзичливо і з посмішкою на обличчі професійно приймають і рятують наших дітей. Подякував кореспондент своїх рятувальників.

Давиденко звернувся до Віталія Кличка, з чітким і важливим для всього Києва проханням. Щоб той зробив, приймальні відділення міських дитячих лікарень, які чергують по місту.

Розірвані на шматки дивани в коридорах, діряве стоматологічне крісло замість нормальних оглядових в кабінеті лицьового хірурга і повна відсутність лояльності до маленьких пацієнтів, заради яких ця Лікарня і працює.

Зробити тут веселий дитячий ремонт, оснастити необхідним обладнанням, поставити кулер з водою для батьків і маленький ігровий куточок для дітей, і ці стіни доповнили б цих прекрасних лікарів і стали б "kids friendly".

"А взагалі, звичайно, краще сюди не потрапляти", - зазначив Олексій.

Як повідомляв "Знай.ua", вже не перший рік багато одеситів помічають, що їх рідна перлина біля моря все більше і більше нагадує не гарне місто, а величезну комуналку, де не вщухають ремонти. Забудовники в прямому сенсі не гребують нічим, перетворюючи Одесу в величезне будівництво. Влада, як завжди, мовчить, чиновники сидять на відкатах. Окремі небайдужі вже б'ють в усі дзвони - хаотична забудова на крутих схилах дуже скоро може призвести до трагедій і людських жертв.

Автор матеріалу: 
Евгения Фрусевич
Теги: 
Лікарня, діти, розруха, журналіст
Вибір редакції, Попкорн
25.05.2018
У столиці почали функціонувати фан-зони, в яких можна буде подивитися фінал і смачно поїсти
0
0
08:10 26.05.2018
Як розповіла Людмила Глушко в коментарі "Радіо Свобода", коли вона зайшла у заклад, на неї дуже пильно почав дивитися один з офіціантів
0
0
20:03 25.05.2018
У п'ятницю, 25 травня, на Хрещатику в центрі Києва правоохоронці затримали сімох молодих людей з підозрілими предметами
0
0
19:30 25.05.2018
Зловмисники забралися до торгового центру через вікно – по драбині піднялися до труб теплотраси
0
0
18:05 25.05.2018
Дівчатам, які потрапили у немилість пенсіонерки, залишається тільки поспівчувати
0
0
16:43 25.05.2018