Журналіст Олексій Давиденко поділився своїми враженнями від дитячої міської лікарні № 7 в місті Києві.

Як повідомляє кореспондент, суботнім вечором в приймальні відділення чергової по Києву щелепно-лицьової травми неможливо проштовхнутися від дітей, батьків і фельдшерів швидких.

Дзвонили в три приватні клініки, всюди відмова - Челестно-лицевої у нас немає. Їдьте в сьому міську дитячу.

Тільки в цей конкретний момент часу, журналіст нарахував двадцять травмованих дітей. У кого розірвана губа, у кого розсічений лоб, у кого була розбита голова, у кого пробитий висок.

"Хтось плаче від образи, хто кричить від болю, хтось стоїчно терпить і з жахом в очах дивиться на те, що відбувається навколо", - розповідає Олексій Давиденко.

Популярні новини зараз
Львів'яни другий тиждень отримують воду на 2 години на день: обленерго безсило Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

Людей повно, батьки нервують, атмосфера неспокійна, але лікарі і медсестри приймального відділення працюють чітко як годинник. А адже був уже пізній вечір вихідного дня.

Як тільки Олексій зайшов до лікарні, їх відразу зустріла медсестра, посміхнулася і запросила до Кабінету. Тут вже інша медсестра оперативно записала дані і опитала про те, що трапилося. Ще хвилина і вже оглядає лицьовий хірург.

"Її впевненість і дружелюбність відразу ж заспокоює малюка і надає спокою нам. Вона оголошує вголос кожну свою дію, а заодно розповідає, що потрібно зробити, щоб травма зажила швидше", - підкреслює журналіст Олексій Давиденко.

Також він зазначив, що в цей раз їм пощастило більше за інших - вони відбулися легким переляком і поїхали додому. Але навіть якщо б було щось серйозніше він був абсолютно впевнений, що приїхав за адресою і тут точно допоможуть.

Ці люди абсолютно безкорисливо, доброзичливо і з посмішкою на обличчі професійно приймають і рятують наших дітей. Подякував кореспондент своїх рятувальників.

Давиденко звернувся до Віталія Кличка, з чітким і важливим для всього Києва проханням. Щоб той зробив, приймальні відділення міських дитячих лікарень, які чергують по місту.

Розірвані на шматки дивани в коридорах, діряве стоматологічне крісло замість нормальних оглядових в кабінеті лицьового хірурга і повна відсутність лояльності до маленьких пацієнтів, заради яких ця Лікарня і працює.

Зробити тут веселий дитячий ремонт, оснастити необхідним обладнанням, поставити кулер з водою для батьків і маленький ігровий куточок для дітей, і ці стіни доповнили б цих прекрасних лікарів і стали б "kids friendly".

"А взагалі, звичайно, краще сюди не потрапляти", - зазначив Олексій.

Як повідомляв "Знай.ua", вже не перший рік багато одеситів помічають, що їх рідна перлина біля моря все більше і більше нагадує не гарне місто, а величезну комуналку, де не вщухають ремонти. Забудовники в прямому сенсі не гребують нічим, перетворюючи Одесу в величезне будівництво. Влада, як завжди, мовчить, чиновники сидять на відкатах. Окремі небайдужі вже б'ють в усі дзвони - хаотична забудова на крутих схилах дуже скоро може призвести до трагедій і людських жертв.