Після скандалу з побиттям підлітка в ТРЦ, представники охоронної фірми у Києві знайшли батьків хлопця і запропонували угоду.

Цю інформацію повідомила мати дитини Лариса Буткалюк, пише OBOZREVATEL.

За словами жінки, відразу ж після інциденту вона звернулася в охоронну компанію Ком Сервіс, але відповіді не отримала.

"Тільки завдяки пресі, коли вони побачили як реагують люди на це, вони самі приїхали і сказали, мовляв, ми готові до переговорів з вами, скільки?", - розповіла вона.

Секретар Сергій Бандурко вів себе агресивно по відношенню до батька підлітка

Батьки хлопчика попрохали показати їм відео побиття.

Популярні новини зараз
Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

"Коли я побачила все це, я готова була як мама-тигриця просто кинутися на них. На відео видно, що підлітки і мій син сидять за столом ТРЦ, розмовляють, сміються, перед ними стоїть пепсі, чай. Я не знаю, голосно розмовляли, але вибачте, це розважальний центр. Видно як підходять охоронці, хлопці починають їм щось пояснювати, показують чек, двоє хлопців встають і йдуть в кафе ще щось купити. І тут охоронець вибиває стілець з-під мого сина, вони йому заламують руки. Потім охоронець б'є його кулаком у живіт, той аж згинається від болю. Я просто не можу спокійно про це говорити", - каже Буткалюк.

Після перегляду моторошного відео, батьки підлітка вирішили, що винні повинні понести покарання.

"Після цього відео ми сказали – ні, вони повинні бути покарані і ми підемо в суд. Сьогодні він підлітка по печінці вдарив, а завтра голову комусь проломить", - розповіла мама дитини.

Лариса Буткалюк згадує, як вони разом з чоловіком приїхали в ТЦ після інциденту. Вона розповіла, що охоронець вийшов до них тільки після приїзду поліції.

"Охоронець до нас не хотів виходити. І з'явився тільки коли ми викликали поліцію. Ви б чули його. Почав розмовляти матом, з кулаками кидався на чоловіка, вибив у нього з рук телефон. Я тільки встигла зробити фото. Другий охоронець, який теж в цьому брав участь, спочатку говорив, що це ж не я робив, потім від своїх слів відмовився", - наголосила мати.

В Ком Сервіс Бандурко числиться помічником фахівця

Після всього цього сім'я звернулася до слідчого. Як розповіла Лариса Буткалюк, сам хлопчик всі ці дні відчував себе пригніченим.

"Він переживає і не розуміє за що його вдарили. І хоче, щоб охоронця покарали. Ми зараз здали кров і будемо робити УЗД. Лікарі рекомендували провести обстеження, тому що такі удари безслідно не проходять", - каже мама підлітка.

Журналісти звернулися до компанії Ком Сервіс, де значиться помічником спеціаліста охоронець ТРЦ Сергій Бандурко (саме він, за словами мами, бив підлітка). Там коментувати подію відмовилися.

"Я не буду нічого коментувати по телефону, вас не видно, а представитися журналістом може хто завгодно", - заявила молода юристка по телефону.

На пропозицію, що журналіст приїде поспілкуватися, юристка відразу зреагувала:

"Пишіть запит, ми його розглянемо і відповімо якщо вважатимемо за потрібне. Все, до побачення!"

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Дарницькому районі Києва сталася дивна історія: група підлітків прийшла в торговий центр New Way в кінотеатр, а вийшла побита охоронцями.