Сьогодні, 22 вересня, на протяг всього дня в Києві утворюватимуться кілометрові затори через часткове обмеження руху на популярних вулицях.

Як повідомляє Рoliteka, таке попередження опублікував прес-центр столичної міської адміністрації. Так, вулиця Оболонська і шляхопровід на перетині вулиць Братиславської та Шолом-Алейхема будуть перекриті через ремонт дорожного покриття.

На Оболонській рух відновлять не раніше 6 вечора, на шляхопроводі - після 2 години дня (ділянка від метро "Чернігівська" в сторону Троєщини), в зворотному напрямку рух перекриють з 14:00 і до 18:00.

Злива спровокувала величезні затори в Києві


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що столичних водіїв позбавили популярного маршруту мінімум на півроку.

Популярні новини зараз
Нові правила вручення повістки: присутність чоловіка не обов’язкова Пенсіонери автоматично отримають надбавки у вересні Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати Спишуть з картки всі гроші: у ПриватБанку терміново звернулися до всіх клієнтів
Показати ще