Більш як третина киян втратили право на субсидію через борги за комунальні послуги. В загальній кількості 98 тисяч сімей не отримають субсидію на наступний період з квітня 2017-го, якщо до 15 серпня не вирішать питання із заборгованістю.

Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.

"З 280 тисяч сімей 98 тисяч втратили право на субсидію у зв'язку із заборгованостями. 280 тисяч домогосподарств – це всі сім'ї - одержувачі субсидії станом на 1 травня 2017-го", - сказав Поворозник.

Тим боржникам, які погасять або реструктуризують борг до 15 серпня цього року, субсидії автоматично перепризначать на наступний період з квітня 2017-го.

Якщо ж вони цього не зроблять, субсидію їм нарахують на наступний період з дати врегулювання боргового питання. У цьому випадку буде потрібно повторно подавати заявку на субсидію.

Популярні новини зараз
Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", наступного опалювального сезону в Україні скоротиться кількість комунальних послуг, які покриватиме субсидія.