У Київській міській адміністрації показала, який матиме вигляд нова гілка метро на Троєщину та скільки чекати на її відкриття.

За інформацією заступника голови КМДА Миколи Поворозника, нова лінія матиме 14 станцій, три із них будуть пересадочними. Крім того, майже всі станції будуть наземними, лише пересадочні під землею.

Наразі оцінюють вартість будівництва, після завершення всіх розрахунків, за словами чиновника, у 2018 році можна буде приступити до будівництва. Одним із інвесторів стане китайська компанія.Гілка носитиме назву "Троєщинсько-Вокзальна", її планують звести за чотири роки.

На схемі, яку представили в КМДА, видно назви станцій метро троєщинської гілки, серед них такі: "Площа перемоги", "Глибочицька", "Татарка", "Подільська", "Суднобудівна", "Труханів острів", "Затока Десенка", "Райдужна". Пересадка здійснюватиметься на станції: "Лук'янівську", "Тараса Шевченка" та "Лівобережну".

Популярні новини зараз
"Щоб ми капітулювали...": астролог Влад Росс заявив, яка жінка може врятувати Україну Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Наказ – гасити: в Україні відключають житлові будинки від критичної інфраструктури
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", скоро у Києві з'являться 70 інформаційно-довідкових кіосків, на яких буде розміщена інформація про цікаві місця, де можна провести час та на що подивитися у столиці.