У Києві проводиться майстер-клас з малювання в техніці Bubble.

Всі бажаючі можуть спробувати себе в цьому виді мистецтва. Подробиці щодо реєстрації та умов можна дізнатися в соціальній мережі.

"Беремо в руки пензель і довіряємося своєму натхненню. Подаруйте собі 2 години безперервного творчості, справжньої радості і всепоглинаючого мистецтва. Для цього 11/02 ми запрошуємо вас в АRKA 12 на майстер-клас малювання в техніці Bubble. Автор цієї оригінальної техніки і ведуча майстер -класу - художниця Anna Bitaeva, роботи якої захоплюють експертів в світі сучасного українського мистецтва і представлені в нашій творчій майстерні. Крім задоволення від процесу, малювання в техніці Bubble допоможе розкрити ваш творчий потенціал і активізувати неординарне мислення ", - пишуть організатори.

Обов'язкова попередня реєстрація на майстер-клас за телефоном 095 581 00 61

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Вартість участі: 500 грн (все матеріали включені).

Чекаємо вас 11/02, 14:00 в АRKA 12, вул. Кожемяцкая, 12 В (м. Контрактова площа).