Кияни масово ігнорують червоні прапорці на столичних пляжах, які забороняють купатись.

"Вчора ми купалися, приходимо кожен день, не бачимо цих прапорів. Нам треба писати: заборонено купатися", - заявили люди в коментарі "ТСН".

У КП "Плесо" попереджають, що заборона не береться зненацька – цьогоріч вивішували червоні позначки через буревій, і от уперше через якість води.

"По-перше, вчора дощ пройшов. Після дощу вода з вулиць потрапляє у водойми. А по-друге, нам прийшли рекомендації Держпродспоживслужби, що якість води не відповідає нормі за показниками", - розповів директор комунального підприємства Євген Кобан.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Овдовіла українська блогерка Софія Стужук отримала сповна на 9 травня: "Не бути вам матір'ю"

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

"В усіх отриманих дослідженнях було знайдено позитивну паличку. Паличка – це бактерія групи "кишкова паличка", яка є індикатором погіршення стану води", - пояснив начальник ГУ Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан. "Крім палички при такій забрудненості у воді можуть знаходитися різноманітні віруси, котрі можуть викликати захворювання, що протікають із ураженням шлунково-кишкового тракту, з інтоксікацією, високою температурою, нудотою", - розповіла завідувач інфекційного відділення Олександрівської лікарні Києва Тетяна Гайнутдінова.

Систему різнокольорових прапорів у столиці запровадили минулого року. Зелений дозволяє купатися, жовтий не рекомендує цього робити і червоний – забороняє.

Улітку проби води беруть раз на тиждень. За останній час показники погіршилися у десять разів.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", на адріатичному узбережжі в Хорватії та Чорногорії вирують лісові пожежі. Пожежі настільки масштабні, що NASA змогла їх побачити з космосу.