На адріатичному узбережжі в Хорватії та Чорногорії вирують лісові пожежі.

Пожежі настільки масштабні, що NASA змогла їх побачити з космосу. Відповідні фото агентство оприлюднило на своєму офіційному сайті.

Пожежі тривають уже кілька днів, ситуація ускладнена через сильні північні вітри, незвичайну спеку і відсутність опадів, про це повідомляє Politeka.

Чорногорія звернулася з міжнародного співтовариства, аби надати їй допомогу в боротьбі з лісовими пожежами. Український уряд повідомив, що направить у Чорногорію пожежний літак Ан-32П. Також у боротьбі з пожежами Чорногорії допоможе НАТО.

У сусідній Хорватії пожежі наближаються до другого за величиною міста країни Спліта.

Популярні новини зараз

У Харкові на "Барабашово" пекельне полум'я знищило пуховиків і джинсів на мільйони: "Шкода..."

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

Лідія Таран у спальні показала свого "Толика": "Мій новий..."

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Показати ще

Багато жителів Хорватії їдуть до Чорногорії, аби сховатися там від пожеж.

Мер Спліта заявив, що головна небезпека минула, але лісові пожежі досі не погасили. Влада в Хорватії повідомляє, що серед туристів жертв немає і що вогонь мають взяти під контроль найближчим часом.

На півдні узбережжя Чорногорії лісові пожежі як і раніше загрожують містам Тіват і Херцег-Нови, а село Дурашевічі вже охоплене вогнем.

Інші середземноморські країни також стикаються із загрозою лісових пожеж.

Пожежа спалахнула в сосновому лісі поблизу міста Кастельфусано в Італії, на узбережжі на північний захід від Рима, а з пляжів в Остії люди бачать дим у цьому районі.

Як повідомляв "Знай.ua", як згорають мільйони доларів, побачили відпочивальники на пляжі де Пампелон на престижному французькому курорті Сен-Тропе. Там серед білого дня спалахнула розкішна яхта.