Кияни впізнали у новій озвучці столичного метрополітену персонажів популярних фільмів і серіалів. Так, про свої здогади у спільноті "Транспорт Києва" у Facebook повідомив користувач Дмитро Дехтяренко. Юзер переглянув кілька кінострічок, в яких чув цей голос.

Виявилося, що озвучував назви станцій і правила поведінки в київській підземці актор Театру російської драми імені Лесі Українки Юрій Гребельник. У списку його робіт в ролі актора дубляжу є озвучка відомого серіалу "Доктор Хаус", кіносага "Гаррі Поттер" і багато інших кінострічок.

Щоб упевнитися, користувач Дмитро Дехтяренко порівняв записи з вагона метро (запис № 1, запис № 2), на яких чутно нову озвучку, з відеозаписом, де Юрій Гребельник озвучує персонажа в серіалі "Мічений", що підтвердило його здогади.

Популярні новини зараз
Зливи, спека та торнадо: які катаклізми чекають Україну на початку літа ТЦК забороняють користуватися телефоном: українцям розповіли, як себе захистити Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення Українцям затвердили нові тарифи з 1 червня: комуналка стане ще більшим ударом
Показати ще

"Отже, для того, щоб розгадати таємницю нового голосу мені знадобилося всього кілька днів. Я розумів, що десь я вже чув його і почав переглядати можливі фільми і серіали з його участю або дубляжу. Це було просто, таємниця була розкрита", - написав Дехтяренко.

Киянин у спільноті "Транспорт Києва" розповів, що 55-річний Юрій Гребельник – український актор театру і кіно, народний артист України. У 1984 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. З вересня 1984 року – актор Театру російської драми ім. Лесі Українки.

Озвучував Доктора Хауса, Сиверуса Снейпа, знімався в десятці українських і російських фільмів. Одна з останніх ролей – у серіалі 95 кварталу "Слуга народу" – олігарх Немчук.

Відзначимо, що раніше в метрополітені Києва повідомили, що розглядають кілька варіантів нової озвучки станцій, але в перспективі, бачать один голос, який не викличе у пасажирів дисонансу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що найбільша таємниця київського метро розгадана. Протягом останніх кількох днів у соціальних мережах активно поширюють фотографію нібито станції метро "Червоний хутір". На скандальних фото був зображений демонтаж букв назви станції, під час якого вимальовується практично непристойний напис "Червоний Ху".