Відділення гематології у Київській міській клінічній лікарні №9 на вулиці Ризькій, 1 потребує негайного капітального ремонту.

У зв'язку з цим на порталі "Громадський проект" розпочали збір голосів для виділення коштів на цей проект.

Автор проекту Уляна Мельник зазначає, що ремонт – життєва необхідність у відділенні. За умов достатньої чистоти приміщень виживання та успішне лікування пацієнтів матиме значно вищі показники.

Востаннє ремонт у відділенні гематології робили у 60-х роках минулого сторіччя. Бруд, грибок та старі матеріали стін, підлоги та стелі та неможливість сучасної санітарної обробки нерідко є причинами побічних явищ та тяжких наслідків в лікуванні хворих.

Популярні новини зараз
Нові вимоги для виходу на пенсію: левова частка українців зіткнеться із проблемами Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Капітальний ремонт у приміщеннях відділення не лише збереже життя багатьом важкохворим пацієнтам, а й дозволить зменшити витрати на антибіотики та протигрибкові засоби.

Для реалізації проекту необхідні 1,92 млн гривень бюджетних коштів. Не будьте байдужими, проголосуйте і ви за ремонт у київському відділенні гематології.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі показали моторошні фото дитячої клініки на Прикарпатті.