На столичному Майдані Незалежності невідомий розбив лобове скло на припаркованому автомобілі – машина заблокувала рух громадського транспорту.

Знімки з місця оприлюднили на сторінці " dtp.kiev.ua" у Facebook.

"У Києві на Майдані пасажири тролейбуса залишили штраф на лобовому склі водія Хонда із Закарпаття, який припаркувався на розвороті габаритного транспорту", - йдеться в коментарі до фото.

Як відомо, з минулого року запровадили нові правила паркування. Тепер поліція має право евакуйовувати припарковані автомобілі, якщо вони заважають руху транспорту. Евакуація можлива, якщо авто стоїть на проїжджій частині у 2 ряди, на коліях трамваю чи потягів, на мосту, пішоходному переході, у тунелях чи поряд із зупинками громадського транспорту.

Автомобіль повернуть власникові лише після сплати штрафу і вартості послуги з його транспортування та зберігання. Для тимчасового затримання транспортного засобу інспектори повинні у режимі фотозйомки або відеозапису зафіксувати у протокол відповідні порушення. За порушення правил паркування чи несплату за парковку загрожує штраф у 20-кратному розмірі від вартості години послуги з користування парковки.

Паркування на місцях для пільговиків може обернутися штрафом у 30-кратному розмірі від вартості години послуги з користування парковки. В Україні підвищили розмір штрафу за паркування автомобілів на місці для інвалідів. Становить від 1020 до 1700 грн. Таку ж суму стягуватимуть з організацій, які не облаштували паркувальні місця для людей з обмеженими можливостями. Раніше штраф становив 450 гривень.

Дивіться: за неправильне паркування - штраф або евакуація автівки

Як повідомляв портал "Знай.ua", у злочинній групі, яка побила і пограбувала в Києві продюсера телеканалу "Україна", було двоє неповнолітніх. Напад на 37-річного продюсера відбувся 4 квітня на зупинці громадського транспорту у Святошинському районі. В результаті були затримані троє хлопців у віці 15, 16 і 19 років. Під час нападу молоді люди побили працівника телеканалу, після чого відібрали у нього мобільний телефон і кілька тисяч гривень.