У 2017 році "Київавтодор" на час реконструкції, капітального та поточного ремонту вулиць і доріг, а також ремонту внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій, відремонтували 301,4 км дорожнього покриття. Про це зазначається на сайті комунального підприємства.

Проте, згідно інформації, у Києві ще залишається багато вулиць, які 30-40 років не бачили капітального або поточного ремонту, і на яких під час зимових перепадів температур утворюються руйнування.

Зараз підприємства комунальної корпорації у всіх районах столиці проводять роботи по ліквідації таких руйнувань, у тому числі за допомогою компактних мобільних установок – рециклеров.

"Головною перевагою мобільних установок для рециклінгу асфальту є те, що вони здатні перетворювати старий асфальт в нову асфальтобетонну суміш безпосередньо на місці ремонту дорожнього покриття, що істотно знижує витрати, пов'язані з вивезенням старого асфальту на утилізацію, закупівлю нової партії асфальтобетонної суміші і доставкою її на місце виконання робіт", – зазначили в "Київавтодорі".

Нагадаємо, в 2018 році з держбюджету на дорожнє будівництво країни виділили 46,7 млрд грн. Також з 1 січня приступив до роботи спеціально призначений для цього Дорожній фонд.

Популярні новини зараз
Мільйонери масово тікають із країни: через яку причину багаті люди не готові жити навіть у столиці Комунальники вирішили встановити тарифний рекорд: з липня доведеться платити набагато більше Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", на прибирання снігу в Києві в 2017 було передбачено 252,5 мільйонів гривень, але на боротьбу зі стихією тільки за добу витрачали близько 1,67 мільйонів гривень.