Скільки часу потрібно, аби дістатися бригаді ремонтників на місце поломки? Як виявилося, навіть у Києві викликати електриків не те щоб не просто – навряд чи можна сподіватися на їх приїзд у травневі свята.

Тиждень без світла

Приміром, в Оболонському районі столиці, у Пущі-Водиці, вже тиждень як почалися перепади напруги в електромережі. І хоча мешканці неодноразово зверталися до КМДА із проханнями нарешті залагодити ситуацію, нічого не змінилося. Кияни скаржаться – більшість представників влади у свята ніби розчиняються у повітрі, ні до кого не достукатися.

Популярні новини зараз

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Зваблива Кім Кардашьян у "голій" сукні засвітила еротичну білизну

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

У лісі на Закарпатті знайшли страхітливий труп чоловіка - лежав у кущах, розкинувши руки

Показати ще

А "Київенерго" не поспішає на порятунок. Спочатку світло зникало тричі на день, починаючи з п'ятниці – по шість разів поспіль, на 2-4 години. Але електрики немає тільки в частині будинків, а також на сходових майданчиках і у дворі.

Обіцяного чекають три роки?

На гарчу лінію комунальному підприємству за номером "1 588" дзвонили і не один раз. Обіцяна бригада спеціалістів досі не доїхала.

"Ми розуміємо і не віримо вже, що це "обіцянка" в справі. Тому намагаємося достукатися усіма шляхами. Бо така недбалість може коштувати людям колосальних збитків і непередбачуваних пожеж в квартирах", - звертаються мешканці до "Київенерго".

Дивіться: Комунальні війни у Києві

Як повідомляв портал "Знай.ua", найбільша пожежа у столиці потрапила на відео.