У Києві жертвою злочинців став іноземний дипломат. Йдеться про Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Кіпр в Україні.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Злочин стався, коли іноземець перебував в приміщенні фітнес-клубу, розташованого в Печерському районі.

Підійшовши до своєї шафи-роздягальні, посол виявив, що у нього пропав гаманець, в якому була велика сума в гривнях.

Варто відзначити, що очільники МЗС країн-членів Великої сімки (G7) в рамках офіційної зустрічі заявили про необхідність продовження цілого пакету санкцій проти РФ доти, доки ситуація не стабілізується.

"Міністр Фріланд та інші глави МЗС країн G7 підтвердили загальне повагу світового порядку, заснованого на нормах міжнародного права, в тому числі з питання територіальної цілісності. Санкції проти Росії за її неприйнятні дії в Україні продовжаться", - зазначив міністр закордонних справ Канади в своєму Twitter.
Головні проблеми G7

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Як відомо, на повістці дня - питання анексованого Криму та тимчасово окупованого Донбасу. На думку міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Україна на міжнародній арені сприймається виключно як "невід'ємна частина вільного світу, загального демократичного простору":

"Наші партнери по G7 атаку на Україну бачать, як атаку на цей вільний, демократичний світ", - підтвердив очільник МЗС.

Клімкіна на зустріч глав МЗС країн Великої сімки у Канаді запросили вперше. У 1994 році в Вінніпезі відбулася присвячена Україні ad-hoc зустріч міністрів, однак на повноцінному плановому заході Україна досі не була присутня.

Міністра запросили листом від канадського міністра Христі Фріланд, про що оголосив посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Перша участь України у Великій сімці

Дипломат підкреслив, що мова йде про участь України в outreach session (так званій ознайомчій сесії) у Торонто 22 квітня. Головною темою зустрічі повинні були стати "шляхи побудови більш мирного та безпечного світового майбутнього".

"Прийшов час серйозних, стратегічних рішень щодо України, Росії і щодо того, як розвернути світ до миру і міжнародного порядку. Ми раді, що Україна зможе приєднатися до цієї важкої, але критично необхідної розмови, і розраховуємо зробити цінний внесок у майбутні спільні рішення", - додав посол.

Огризко: Присутність України на зустрічі глав МЗС G7 - дипломатичний ляпас Путіну

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у США заговорили про ескалацію конфлікту на Донбасі.