Двоє членів екіпажу судна "Норд" втекли з України і на даний момент вже дісталися до півострова Крим. Про це одному із російських видавництв повідомив адвокат Олександр Руденко.

"Двоє членів екіпажу вже в Криму, вони прибули туди з Москви. У них все в порядку. Вони щасливі, що позбавилися від жахливого періоду у своєму житті", - повідомляє їх адвокат.

Сім членів екіпажу, затримані під російським прапором, все ще перебувають в Україні. Російська сторона та їх адвокат продовжують стверджувати, що у них були безпідставно вилучені паспорти і вони не мають на руках жодних документів, які б дали їм можливість на законних підставах залишити територію України. Тим не менш, двоє із затриманих вже знаходяться в окупованому Криму.

Раніше Держприкордонслужба повідомляла про обман, до якого вдалися представники російського дипкорпусу для того, щоб вивести членів екіпажу судна "Норд" як громадян Російської Федерації, а не України.

Популярні новини зараз

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Показати ще

Рано вранці четверга, 19 квітня, двоє українців, членів команди судна "Норд" виїхали з України в Білорусь. При цьому вони пред'явили документи громадян РФ. Пізніше в цей же день прикордонні служби не пустили на рейс з Києва до Мінська інших 7 членів команди екіпажу "Норд".

Ці семеро людей також пред'являли документи на прикордонний контроль громадян Росії. Документи були вилучені прикордонниками, а також додатково були складені протоколи про чергову спробу незаконного порушення державного кордону України.

До цього в ніч на 8 квітня члени екіпажу судна "Норд" вже намагалися перетнути український кордон на автомобілі. Тоді вони намагалися виїхати через автомобільний пункт пропуску "Гоптівка". Крім того, вивезти за межі України їх намагалися на автівках з дипломатичними номерами представники Генерального консульства РФ під прикриттям свого імунітету. Тоді спроба не увінчалася успіхом.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.иа ", колишнім українським військовим, екіпажу судна "Норд", Путін передав посилку.