Екіпаж затриманого судна "Норд" термiново шукає українські паспорти

поділитись
Весь фокус пов'язаний з перетинанням членами екіпажу "Норду" адміністративного кордону України

При перетині українського кордону екіпажу "Норду" доведеться показати свої українські паспорти. Інакше в Крим ці люди не потраплять.

Про це повідомляє Громадське радіо.

Радник Державної прикордонної служби України Олег Слободян проінформував громадськість про те, що мова йде про українських громадян, які проживають на тимчасово окупованій частині території країни - Криму.

Слободян наголосив, що членів екіпажу "Норду" не будуть насильно утримувати на українській території з гуманитарных міркувань - треба повернутися додому, возз'єднатися зі своїми сім'ями. Таким чином вони можуть перетнути адміністративний кордон - але тільки в якості громадян України.

Нагадаємо, що команда судна "Норд" була затримана 25 березня українськими прикордонниками. Згодом, 7 квітня вони намагалися покинути українську територію через пункт пропуску "Гоптівка" Харківської області. Допомогти в перетині кордону їм намагалися співробітники генерального консульства РФ в Україні.

Затримана риболовецьке судно "Норд" - з керчі. Воно пересувалося в акваторії Азовського моря під російським прапором і було заарештовано українськими прикордонниками. За даним фактом порушено кримінальну справу прокуратурою АР Крим.

Детальніше про спробу до втечі екіпажу судна "Норд": відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" в Україні кримські моряки пробули десять діб під арештом. Власником судна "Норд" є керченський рибколгосп імені 1 травня.

Спочатку моряки містилися в Маріуполі, потім їх відпустили. Але взяли з них зобов'язання прибути в СБУ на допит 10 квітня для дачі показань про власного капітана, який проходить по цій кримінальній справі в якості обвинувачуваного. Він порушив порядок в'їзду на українську територію. Діяння інших членів екіпажу "Норду" кваліфіковані як адміністративні правопорушення.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
норд, затримання, крим, кордон
Коммунальное предприятие «Киевпарктранссервис» - одно из самых коррумпированных в Украине. 78% оплаты за парковки уходит в их кассу, а не в городской бюджет... и растворяется в воздухе. В карманах чиновников оседают сотни миллионов гривен
0
0
15:17 29.05.2018
Новий мобільний додаток дозволяє пройти тестування на знання законів про держслужбу
0
0
18:34 28.05.2018
Київський прокурор отримала дуже цікавий подарунок. Знову проблеми з декларуванням
0
0
14:12 25.05.2018
Уважні громадяни змогли визначити шахраїв, які наживаються на простих киянах
0
0
14:08 22.05.2018
Bellingcat назвала імена військових РФ, причетних до обстрілів Маріуполя 2015 року
0
0
19:41 07.05.2018