У компанії "Київпастранс" на підприємство родича одного з вищих керівників вивели 41.5 млн грн. З цієї суми вкрали 60%. Так, близько 25 мільйонів гривень осіло на рахунках так званих фірм-прокладок.

Про те, як працювала схема повідомляє Telegram-канал "Брудні ігри". Далі наведені слова автора.

За інформацією яка потрапила до мене в руки чиновники КП "Київпастранс" за другу половину 2017 року прогнали через фірму одного з родичів керівництва 41.5 млн грн і вкрали через неї понад 60%, прогнавши 25200000 грн. Через фірми одноденки. Ось їх матеріал.

В кінці січня мої колеги з BIHUS.info опублікували цікавий матеріал про те, що в минулому році фірма ТОВ АРП "СОФІЯ" виграла майже всі тендери на розробку проектної документації для КП "Київпастранс" на суму близько 68000000 гривень.

Виявляється власник цієї фартової компанії - дядько начальника Дирекції з будівництва та утримання об'єктів транспорту КП "Київпастранс" Юрія Курбаль, Віктор Рафальський.

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день 27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф
Показати ще

Але мені вдалося піти трохи далі і з'ясувати долю цих коштів і обчислити її корупційну складову, яка склала більше 60%.

Згідно з інформацією, яка потрапила до мої рук в період з червня 2017 по січень 2018 на рахунки ТОВ АРП "СОФІЯ" від КП "Київпастранс" було перераховано близько 41500000 грн.

За цей же час, з рахунків ТОВ АРП "СОФІЯ" на рахунки компаній які мають ознаки "фіктивності" було перераховано близько 25200000 грн.

На рахунки цих компаній були перераховані кошти за нібито виконані проектні роботи, але за моєю інформацією зазначені роботи ними не виконуються, а здійснювалося придбання різного роду товарів, так зване "скручування" (документальне оформлення господарських операцій, без їх фактичного здійснення).

Ці гроші в подальшому були переведені в готівку і розподілені серед організаторів цієї угоди. Лише трохи більше 16000000 грн пішли на реальні розробки проектної документації, яку швидше за все виконала або ж ТОВ АРП "СОФІЯ", або її субпідрядник ТОВ "Інститут проектування інфраструктури транспорту".

Якщо все закупівлі КП "Київпастранс" відбуваються за такою схемою, то можна припустити, що сплачуючи проїзд в розмірі 4 грн як мінімум 2 грн ви платите особисто керівництву КП, та їх родичам.

Так що підвищення тарифів - це виключно питання жадібності корупціонерів в КП "Київпастранс" які, замість того щоб возити більше пенсіонерів, або закуповувати якісний рухомий склад, просто крадуть ваші гроші.

Як повідомляв портал "Знай.ua" Київська міська держадміністрація вирішила модернізувати та об'єднати автоматизовані системи обліку оплати проїзду в міському транспорті в єдину загальноміську сістему.