Соціологічне дослідження провів Центр досліджень і комунікацій "Active Group". Про це повідомляє Politeka.

Результати показали, що кожен другий опитаний мешканець Києва (50,7%) впевнений, що його місто розвивається у правильному напрямку. 20,6% респондентів вважають, що Київ розвивається в "правильному" напрямі. 30,1% опитаних відповіли — "скоріше в правильному". 19,2% жителів столиці відповіли, що розвиток міста відбувається "швидше в неправильному" напрямі і 16,4% вважають, що Київ розвивається "категорично неправильно". Крім цього, 13,7% не визначилися з відповіддю.

"П'ятірки" за роботу міському голові Віталію Кличку поставили всього 8,7% опитаних, а "четвірки" — 29,2%. 35,6% киян вважають, що робота мера заслуговує на "трійку". "Двійки" поставили 13,3% городян, а "одиниці" — 10,8%. Не визначилися з власними оцінками 2,3% респондентів.

Діяльність міських депутатів жителі Києва оцінили в середньому на 2,41 бали. "П'ятірки" депутатам поставили 3% опитаних, "четвірки" — 10,2%. Третина киян (33,2%) вважає, що робота народних обранців заслуговує на "трійку".

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом «Замкнуте коло»: шаманка розповіла, що буде з мобілізацією і чи захистить бронь Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи
Показати ще

Майже половина опитаних негативно оцінили роботу міських депутатів: "двійки" поставили (24,6%) городян, а "одиниці" — 23,8%. Не визначилися з оцінками 5,2% респондентів.

Середня оцінка киянами міських комунальних служб склала 2,55 бала. "П'ятірки" комунальникам поставили 3,3% опитаних киян, а "четвірки" — 16%. Майже третина (32,7%) жителів Києва оцінили роботу комунальних служб на "трійку". "Двійки" і "одиниці" поставили 25,6% та 20,8% відповідно. 1,5% опитаних не визначилися з власними оцінками.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кличко пояснив, за що покарав киян подорожчанням проїзду. Мер Києва Віталій Кличко запевняє, що підвищення вартості проїзду в громадському транспорті столиці - це вимушена міра. "Ми змушені підняти ціну на проїзд. Адже транспорт у Києві повинен належним чином працювати, бути безпечним і комфортним, вчасно ремонтуватися і оновлюватися", - каже Кличко.