З 1 травня починається підготовка до реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана (Шулявський шляхопровід). Опрацьовується схема руху на час проведення робіт. Про це повідомляє видання Інформатор з посиланням на Департамент транспортної інфраструктури.

Для регулювання руху буде встановлено 3 світлофора, перенесено контактну мережу для безперебійного руху тролейбусів і винесені МАФи з радіуса проведення реконструкції.

Орієнтовна тривалість будівельно-ремонтних робіт, за даними Департаменту транспортної інфраструктури, займе 17 місяців.

Як зміниться рух?

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка" Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Так, рух по вулиці Олександра Довженка – вулиці Вадима Гетьмана (в бік Караваєвих дач) буде відбуватися по вулицях: Антона Цедика (вулиця Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій і поверненням на вулицю Вадима Гетьмана.

По вулиці Вадима Гетьмана – вулицею Олександра Довженка (у бік вулиці Олени Теліги) буде збережено існуючий виїзд на проспект Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вулицю Олександра Довженка (на цій ділянці також буде встановлено тимчасовий світлофор).

Односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вулиці Петра Нестерова. У напрямку проспекту Перемоги (буде встановлений тимчасовий світлофор).

Тролейбусний рух з боку Севастопольської площі по вулиці Вадима Гетьмана буде мати кінцеву зупинку «Індустріальний міст». З боку вулиці Теліги по вулиці Олександра Довженка – кінцева "Івана Гонти". Пішоходи будуть користуватися підземним та наземним переходом, де також будуть встановлені світлофори.

За дорученням міського голови Віталія Кличка, рух транспорту по шляхопроводу через проспект Перемоги планується пустити вже до кінця цього року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що декларація Кличко виглядає набагато солідніше Шулявського мосту.