Мер Києва Віталій Кличко задекларував понад 5 млн гривень доходу за 2017 рік. Про це свідчить його декларація в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, Кличко зазначив в е-декларації 186 668 гривень зарплати, отриманої за основним місцем роботи в 2017 році, 4 942 422 гривень – роялті та 212 гривень відсотків від вкладу в банку. Також Кличко задекларував подарунок у не грошовій формі вартістю 11 630 гривень. Таким чином, загальний дохід Кличко за 2017 рік склав 5 140 932 гривень.

Крім того, Кличко зазначив у декларації майже 8,4 млн євро і 697 680 доларів, які він позичив третім особам. На банківських рахунках Кличко зберігає 1 014 євро, 130 448 гривень, 1 289 доларів, а готівкою - 18,1 тис. доларів і 29,5 тис. євро. Також Кличко зазначив у декларації квартиру в Києві, а ще житловий будинок і земельну ділянку в Київській області.

Крім того, мер Києва задекларував антикваріат, ювелірні вироби, годинники, рояль, автомобілі Toyota Land Rover, мотоцикл, причіп-платформу, 9 велосипедів і торговельні марки. Нагадаємо, у декларації за 2015 рік Кличко вказував понад 9 мільйонів валюти, яку він комусь позичив, а також 194 тисячі доларів та 42 тисяч євро готівки.

Популярні новини зараз
Україні загрожує повне занурення у темряву, якщо головну проблему не вирішити вже зараз Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кличко намилився в президенти. Так, мер Києва Віталій Кличко в Берліні на панельній дискусії "Україна: в полоні кризи?" заявив, що подумує з приводу майбутніх президентських виборів. За його словами, у кожного є політичні амбіції, але "на жаль, тут не виходить так швидко, як у спорті". Нагадаємо, вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

Шулявський міст знову обвалився

Ми також повідомляли, що старт ремонту Шулявського шляхопроводу в Києві запланували на початок літа. Зараз відомо, що в мерії вже розробляють схему руху транспорту на час виконання робіт. За словами заступника голови КМДА Дмитра Давтяна, на реалізацію знадобиться 17 місяців часу і близько 811 млн грн. Першу чергу реконструкції планується завершити вже до кінця цього року.