Ситуацію в столиці та дії міської влади напередодні матчу прокоментував український журналіст Олександр Дубинський в Telegram.

"Лавки, бордюри, дороги і паркани - потрібно ремонтувати для жителів міста, а не для приїжджих гостей фіналу ЛЧ.

Кличко ж будує "потьомкінське село", ширму, яка приховає його і молодої команди "рукодупе" управління містом. Приховає, звичайно ж, за наш рахунок. І все це усього на 2 тижні, тому що довше це бутафорська краса не простоїть.

З іншого боку, ми ж самі вибрали в мери ось таку безглузду істоту. Тому, напевно, не треба скаржитися", - підсумував журналіст.

Популярні новини зараз
Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Раніше "Знай. uа" писав про те, що влада української столиці завершує процес розрахунків для підвищення тарифів на проїзд у муніципальному транспорті.

Про це стало відомо завдяки заяві мера Києва Віталія Кличка.

"Ми зараз завершуємо процес розрахунків. І на скільки потрібно підвищувати вартість проїзду, підрахують фахівці-економісти", - повідомив Віталій Кличко.

Кличко пояснив, що переглянути тариф необхідно, щоб транспортна інфраструктура столиці "продовжувала функціонувати без збоїв".

І додав, що відстрочення підвищення вартості проїзду призведе до того, що міська влада не зможе оновлювати транспортний парк та платити гідні зарплати транспортникам.

Однак, за словами Кличка, пільги для окремих категорій населення будуть збережені.

"Збережеться безкоштовний проїзд для пенсіонерів, школярів, ветеранів АТО, багатодітних сімей. Соціально вразливі групи будуть однозначно захищені", - підсумував Кличко.