«Щурячі перегони» - це фінансова інтерпретація гри «Cash flow», де гравці отримують свої професії за картками. Після відео лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, в якому вона майстерно готує сирники, ми вирішили припустити, які б професії найкраще підійшли нашим політикам, якби вони обрали для себе інший шлях. Допомогти нам у цьому зголосилася бізнес-тренер, ведуча гри «Щурячі перегони» Оксана Шіпіло, а також політичний консультант Микола Спиридонов.

Від ведучій до вчителя фізкультури

Оксана Шіпіло розповіла нам, що Тимошенко дуже добре виглядає в ролі господині.

«Але просто кухарка для неї якось нудно, - вважає експерт. - Зараз стали модними різні телевізійні проекти, а її сирники та відео приготування дає таку асоціацію. Так що думаю, вона б непогано виглядала в ролі ведучої кулінарного шоу».

Популярні новини зараз

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Прем'єра Володимира Гройсмана бізнес-тренер відправила на будівництво.

«Йому б підійшла робота виконроба: керує будівельниками і нічого не робить», - сказала вона.

Також, на нашу думку, глава уряду відмінно б справлявся з сільгосп технікою, так як любить кататися на ній. Тому професія комбайнера йому б теж підійшла.

Надію Савченко, яка нині знаходиться у СІЗО, Оксана Шіпіло відправила в місця не настільки віддалені.

«Може бути, вона могла б бути тюремним наглядачем, тому що дуже добре вже знає ці місця, - вважає експерт. - Або вчителькою фізкультури: мужикуватий вид, армійська підготовка сприяє цьому».

Додамо, що Савченко також легко могла б викладати курс дієтології, так як у неї, напевно, зараз серед політиків найбільший стаж в оголошенні голодовок.

Вибивала і плакальник

Політичний експерт Микола Спиридонов згоден з тими видами діяльності, яка приписала політикам Шіпіло. Хоча з приводу прем'єра Гройсмана у нього інша думка.

«Володимир Гройсман схожий на ринкового торговця, яким він, до речі, і був. Максимум власник 2-3 точок на ринку "Петрівка", - сказала нам політолог.

Цікавий потенціал він побачив і у генеральному прокурорі Юрія Луценка.

«Він міг би бути сільським діджеєм, тому що гуморний і запалює публіку, - сказав нам Спиридонов. - Його виступи в якості Генрокурору, особливо, що стосується справи Савченко, приблизно і тягнуть на сільського діджея».

Меру Києва Віталію Кличку, напевно, простіше інших своїх колег знайти другу професію, так як він у політику прийшов зі спорту, де, як відомо, домігся великих результатів.

«Кличко однозначно - вибивала у нічному клубі, - упевнений Спиридонов. - А, наприклад, Анатолій Гриценко - плакальник на похоронах, якщо є ще така професія. Дуже вже він завжди похмурий».

Як ми бачимо, більшість відомих політиків не загубилися б у цьому житті, якби вибрали інший шлях. Кожен з них зміг би знайти себе в чомусь іншому. Звичайно, невідомо, як би склалася їхня доля на цьому терені, але те, що народу України без цих «діячів» при владі, ймовірно, жилося б краще і вільніше - це можна сказати напевно.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що нинішня влада взагалі не відповідає побажанням українців.